Ordinace v růžové zahradě 681. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 681. díl online pro vás. Zbrusu nový díl oblíbené Růžovky z úterý 18. října 2016 je tady. Nenechte si ho ujít ani vy. Zoufalí Švarc si chce získat Romanu. Nový doktor Adam potřebuje pomoci. Běla s Lenkou leží skončí v nemocnici na společném pokoji. Čeká vás opravdu událostmi nabitý díl.

Pro všechny milovníky Ordinace v růžové zahradě jsme tady přichystali jeho nejnovější díl s pořadovým číslem 681. Snad se vám tato epizoda bude líbit, i když si myslíme, že drží tradičně vysokou kvalitu tohoto seriálu televize Nova. Ordinace za to zkrátka stojí a vy se s ní můžete opravdu hezky bavit. V televizi měl tento díl premiéru v úterý 18. října 2016 v hlavním vysílacím čase, vy si ho však s námi můžete přehrát online kdykoliv jenom budete chtít.

Ordinace v růžové zahradě 681. díl online ke shlédnutí přímo zde.

A jaké příběhy na nás v seriálu Ordinace v růžové zahradě 681. díl čekají? Začneme od netypického šrumci na lůžkovém oddělení kamenické nemocnice. Právě tady totiž náhodou vedle sebe skončili Běla a Lenka. Alespoň si můžou vzájemně popovídat a bavit se. V rozmarném rozpoložení je napadne nápad, na který by jinak zcela jistě nepřišli. Půjde o velké dobrodružství, které si opravdu užijí od začátku až do konce.

Nový doktor Adam to nemá lehké. Zatím se moc dobře nepředvedl. Marika na oko dělá, že mu pomáhá, ale ve skutečnosti mu spíše škodí. Celou situaci dobře vyhodnotí Ota Kovář, jenž se rozhodně mladému kolegovi pomoci a proto ho vezme pod svá ochranitelská křídla. Jenže s Adamem je to možná horší, než se na první pohled zdá. Jeho chyba totiž ohrozí i život samotného pacienta.

Švarc je asi opravdu zamilovaný. Jenže jeho milá Romana mu zlomí srdce. Jeho si rozhodně vzít nechystá. Teď mu dokonce oznámí, že se plánuje vdát za řidiče kamionu Bobana. Ve Švarcovi se mísí zoufalost a vztek. Rozhodně jí to nechce dovolit a on je přeci mistr v překazování cizích plánů.

Taková a ne jiná je nejnovější Ordinace v růžové zahradě 681. díl. Opět tedy nebude nouze o vyhrocené situace a ryzí emoce. Zkrátka zajímavé momenty, které prostě musíte vidět.

Shrnutí seriálu Ordinace v růžové zahradě 681. díl

Nejnovější epizoda Růžovky se opravdu povedla. Situace kolem nového doktora Adama se zamotává. Je to sice sympaťák, ale kromě ústrků musí čelit i vlastnímu nedostatku zkušeností. Bobo má opět blízko k tomu udělat nějakou hloupost. No a Běla a Lenka? Alespoň ty se královsky baví. Nejnovější epizoda Růžovky už je tady přichystané a věříme, že si jí s námi přehrajete co možná nejdříve. Je to ostatně tak pohodlné a na těchto našich webových stránkách také navíc úplně zdarma. Víc už k tomu nemáme co dodat, snad jenom kromě přání příjemné a ničím nerušené zábavy!