Pořad Kurňa, co to je? online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový díl zábavného pořadu Kurňa, co to je? Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí aktuální vydání toho vtipného soutěžního pořadu televize Barrandov. Pořad se vysílá každé pondělí v hlavním vysílacím čase od roku 2013. Pořadem provází zkušený moderátor Pavel Zedníček společně se synovcem nadějným Jakubem Zedníčkem.

Kromě nového posledního odvysílaného dílu pořadu Kurňa, co to je? na tomto webu také naleznete obsáhlý video archiv, kde si můžete pustit pohodlně a zdarma online všechny starší díly pořadu. A to už za to stojí nemyslíte?

Kurňa, co to je? je zábavně soutěžní pořad, který má naprosto jednoduchý princip. Každý týden se v něm hádá funkce různých roztodivných předmětů. To by člověk nevěřil co za bizardní nástroje se válí po našich domácnostech případně zahrádkách. Člověk je ale tvor zvídaví a dovede vyrobit opravdu leccos jenom proto, aby si trochu ulehčil svojí práci. Klidně i vy pokud máte doma nějakou zajímavou a neobvyklou věc jí můžete poslat do televize a bavit se, až se ostatní budou snažit uhodnout její funkci.

Možná vám princip pořadu v hodně věcech připomíná legendární Kufr, což je ostatně tak trochu pravda. Kurňa, co to je? je vlastně zjednodušená a modernizovaná verze Kufru, která jako moderátora proslavila Pavla Zedníčka. V této show, ale rozhodně nebude sám. Hlavní moderátoři totiž tvoří dvojici. Strejda Pavel Zedníček se svým synovcem Jakubem Zedníčkem. Jakub je mimo jiné talentovaný tanečník, kterému je 24 let. Tento pořad je pro něj první velkou zkušeností s moderováním.

V jednotlivých dílech samozřejmě jako hosté účinkují i slavní hosté z řad celebrit, které pak pořad příjemně doplňují. Víc už ale asi není třeba psát. Pokud vás pořad „Kurňa, co to je?” zajímá, tak na této webové stránce si ho můžete přehrát online. U nás to máte pohodlně a navíc na rozdíl od webu tv Barrandov také zdarma. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu. Dobře se bavte.