Film Andílek na nervy online

Česká komedie Andílek na nervy online pro vás. Přehrajte si přes internet tento opravdu povedený a zábavný film, u kterého se nebudete ani chvilku nudit. Takový je snímek Juraje Šajmoviče, který jsme pro vás přichystali online. Zábavná rodinná komedie o jedné nafintěné holce, která se bude muset přestěhovat na venkov. A to není zrovna prostředí, které by si mohla fashion blogerka zamilovat.

Pokud se rádi zasmějete u hezkého českého filmu, tak vám rozhodně můžeme doporučit snímek Andílek na nervy s originálním hereckým obsazením. Film měl premiéru v českých kinech 18. 6. 2015, ale od té doby už se vysílal i v televizi. Tím se ale vy nemusíte zaobírat, protože s námi si film přehrajete hezky pohodlně a jednoduše online. Video jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě a navíc si ho přehrajete opravdu jednoduše na pár kliknutí.

Film Andílek na nervy online pro vás.

Hlavní hrdinkou příběh je mladá Viktorie. Je to holka z města, která miluje nakupování a módu. Žije sama se svou maminkou a ta si jí opravdu hýčká. Viktorie si dokonce založila svůj fashion blog, na kterém sbírá lajky a nadšené návštěvníky. Do tohoto idylického života ale zasáhne smrt její maminky. Viktorie je tak postavena před nepříjemnou volbu. Buď se nastěhuje ke svému otci na venkov, kterého ani pořádně nezná a nebo půjde do dětského domova. Přirozeně si vybere tu první variantu.

Stěhování na venkov je pro Viktorii velký šok. A lidé kolem ní to ostatně mají stejně. Je to místo plné exotů, které vůbec nezajímá jak vypadají. Místo toho se věnují svým vidláckým zábavám jako je vysedávání v hospodě. To ostatně platí i pro Viktoriina tatínka. Alespoň toho se rozhodla jeho sestra změnit. Jenže to nebude vůbec nic jednoduchého.

Její otec pracuje jako veterinář a úspěšně odráží její pokusy o převýchovu. Situace se vyhrocuje a postupně se do ní zapojují i další obyvatelé vesnice. Hrozí tak, že to přeroste v daleko vetší střet, než se na první pohled zdá. To přiláká i pozornost sociální pracovnice. Když už to vypadá, že rodina bude rozdělena, tak k sobě všichni přeci jenom najdou cestu.

Andílek na nervy hodnocení

Andílek na nervy je pohodová a zábavná česká komedie. Je to film, který opravdu není moc vážný a sází hlavně na situační humor a zábavné postavy. Je to zajímavě obsazená komedie. Vždyť hlavní role ztvárnili například Pavel Řezníček, Anna Kadeřávková, Petra Černocká, Miroslav Vladyka, Linda Rybová nebo mladý hezounek Adam Mišík. Od tohoto filmu nečekejte nic světoborného, ale jinak vás Andílek na nervy pobaví opravdu solidně.