Přehrát film Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) online

Film Piráti z Karibiku: Na konci světa už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete přehrát třetí díl této ságy o těch nejzlejších pirátech. Opět se potkáme s našimi hrdiny v čele s lyšáckým kapitánem Jackem Sparrowovem. Tomu jsou momentálně všichni na stopě. Proč? Je totiž v pasti Davyho Jonese, který ho pomocí kouzelné skříňky ovládá. Jeho mocná loď Bludný Holanďan pak terorizuje celé širé moře.

Naštěstí na to nebude Sparrow sám. Je to možná až překvapivé, ale stále se najde dost lidí, kteří ho chtějí osvobodit v čele s Willem Turnerem a Elizabeth Swannovou. Samozřejmě i kapitán Barbarossa přiloží ruku k dílu, i když jeho motivace zůstává nejasné. Přeci jenom byl vždycky spíš na ostří korby s Jackem. A nebude to rozhodně jednoduchá záchranná mise. Nejdříve je potřeba najít tajemnou magickou skříňku Davyho Jonese. Jenže kde je?

Přehrát film Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) online.

Will Turner se vydává až na dálný východ, kde by měli být zakopány mapy. Je to do míst, která jsou velmi nebezpečná a už obsazená daleko jinými živly. Když se pak ukáže nové spojenectví, která navázali Davy Jones, lord Cutler Beckett, zuřivý asijský pirát Sao Feng a starší kapitán James Norrington, je jasné že naši hrdinové jsou v opravdu smrtelném nebezpečí. Nakonec se alespoň podaří osvobodit Jacka. A ten má odvážný i když možná spíš šílený plán, jak z této šlamastiky uniknout.

Jack chce se svou posádkou plout mimo okraj mapy, do nezmapovaného teritoria všech sedmi moří. Má zde být tajemný ostrov vraků lodí a pak už nic. Nebo alespoň není nikdo, kdo by se odtud vrátil.

Shrnutí filmu Piráti z Karibiku: Na konci světa

To je ve zkratce film Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007), který vám přinášíme online ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát přímo zde pohodlně a zdarma online. Je to opravdu jednoduché a film jsme pro vás připravili ve skvělé HD kvalitě, která vás jistě ohromí. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Dračí války (2007) – online ke shlédnutí

Akční fantasy film Dračí války je tady pro vás připravený online ke shlédnutí! Přímo zde na tomto webu jsme se rozhodli pro vás připravit opravdu hodně zajímavý a povedený korejský akční fantasy film. Je to dobrodružství v opravdu velkolepém stylu. Spojené státy americké se dostávají do ohrožení, protože se na zemi najednou objevili draci, kteří pustoší vše co jim přijde do cesty.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás nachystali snímek Dračí války (2007). Pevně věříme, že vás zaujme a užijete si s ním opravdu hezkou podívanou, která vás bude bavit od začátku do konce. Film vyniká nejenom svým opravdu velkolepým akční zpracováním, plným efektů a výbuchů, ale také zajímavým příběhem, který je inspirovaný prastarou korejskou legendou. Vzniklo tak něco zcela jedinečného a neopakovatelného.

Hlavním hrdinou snímku je reportér Ethan Kendrick, který dostal za úkol napsat článek o jistých nevysvětlitelných událostech na západním pobřeží USA. Všechno se ale děje velmi rychle a napětí eskaluje. Ethan si vezme na pomoc i krásnou ale jednoduší ženu jménem Sarah, protože věří, že právě ona ví něco, co by ho mohlo posunout v další vyšetřováním celé události.

Los Angeles je mezitím obsazováno armádou a netrvá dlouho a dozvíme se, že její přítomnost zde je opravdu žádaná. Na světlo světa se totiž vynořila armáda mytických draků, která začne likvidovat celé město. Tato obrovská a nesmírně silná stvoření jsou na první pohled nezastavitelná. Nebo přeci jenom Ethan objeví jejich slabé místo? To už se dozvíme ve filmu Dračí války (2007), který jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí.

Pojďte si teď a tady s námi pustit tento akční a originální film. Máme ho pro vás s českým dabingem a navíc naprosto zdarma. Tak kdo by odolal této jedinečné šanci!

Film Kde jsi? (2007) – online ke shlédnutí

Kvalitních mysteriózních thrilleru moc není. Příjemným překvapením v tomto žánru je tedy snímek Kde jsi? Jedná se o kanadský film, který v roce 2007 natočil Robert Malenfant. Bez velkých hereckých celebrit a vysokého rozpočtu se mu podařilo natočit opravdu nesmírně poutavý a zajímavý film, který se vám bude v mnoha ohledech určitě velmi líbit. Komorní příběh vás bude doslova mrazivě lechtat.

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme poměrně nový film „Kde jsi?”, který jsme exkluzivně pro vás připravili ve skvělé kvalitě a zdarma, abyste si ho mohli vychutnat skutečně kdykoliv jenom budete chtít. Snímek pro vás máme online ke shlédnutí prostřednictvím online streamu. Možná se už ptáte o čem je vlastně příběh této otázky.

Ten vypráví o úspěšné ženě jménem Dawn. Ta si na první pohled nemá na co stěžovat, protože je zdravá, má krásnou rodinu, a také se jí celkem daří i v podnikání, takže i peněz má celkem dost. Všední dny plynou a nic zajímavého se jí vlastně ani neděje. Jenže i nad jejím osudem se jednoho dne zatáhnou pořádně temné mraky, na které se nelze připravit snad za žádných okolností. A co je jejich důvodem? Dawnima milovaná dcera náhle zmizí. Celý případ je podivný, že se to stalo opravdu naprosto bez varování jakoby lusknutím prstu.

Dawna nechce svojí dceru ztratit, zároveň ale nevěří policii, že pro její vypátrání dělá dost. Proto se rozhodne pustit do hledání také sama. Tak začíná její velkolepá vlastní pátrání. Jenže co netuší je to, že jednoho ze svých blízkých přátel, kterého požádala o pomoc je ve skutečnosti ten, kdo má na svědomí zmizení její dcery. Následuje tak zoufalé pátrání, které ale z podstaty věci nemůže být ani náhodou úspěšné. Nebo přeci jenom udělá zákeřný únosce nějakou chybu? To už se dozvíte v thrilleru Kde jsi, který pro vás máme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Pojďte si tento skvělý film pustit jednoduše s námi. V televizi film naposledy běžel v pátek 6. 6. 2014, u nás ho ale budete mít zdarma kdykoliv.

Ordinace v růžové zahradě 492. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 492. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě vysílaný ve čtvrtek 1. května 2014. Přímo zde jsme si pro vás připravili sváteční díl Ordinace vysílaný na svátek Práce. A jak jinak tento svátek oslavit, nežli právě lenošením a puštěním si pohodového seriálu. I tato epizoda Ordinace bude plná zajímavých situací a bude se toho v ní odehrávat opravdu hodně.

Zkrátka a jednoduše se tak máte opravdu na co těšit. Pevně věříme, že vás tato epizoda Ordinace zaujme a užijete si s ní jenom příjemné chvilky, protože právě od toho tento seriál je, abyste si u něj odpočinuli po náročném dni. I když to vlastně dnes úplně neplatí, když byl ten státní svátek, každopádně se máte i přesto na co těšit.

Ředitel Hofman se opět ocitá pod tlakem. Vypadá to, že si udělal až příliš mnoho nepřátel. Jirkovi začal pomáhal i Bobo Švarc. Společně se vrhli do doslova mravenčí práce a hledaní pochybení nemocnice v péči o pacienty asi tak během posledních deseti let. Švarc se dokonce podvolil, že k tomu sežene veškeré údaje z nemocniční kartotéky. Svou pomstu vybrušuje k dokonalosti i starý pan Zajíc, který nemůže Hofmanovi odpustit co provedl jeho rodině.

V rodině Suchých pokračuje nelehké soužití s Davidovým otcem. Tentokrát ale pro jednou ukáže starý pan Suchý také svojí lepší stránku. I on byl totiž dříve špičkovým doktorem a teď pomůže Davidovi s jedním nelehkým případem. Ke spokojenosti všech se ho skutečně podaří úspěšně vyřešit. Že by starý pan potřeboval také nějakou aktivitu tohoto druhu, aby si prostě jenom nepřipadal zbytečný?

Čestmír Mázl přemýšlí jak se má zachovat k Mirce a zda s ní má skutečně začít chodit po tom co mu vyznala lásku. V hlavě to má ještě trochu pomotané, protože si tím vůbec není jistý. Každopádně kolem sebe vidí, že ženská ruka by u něj v domácnosti byla potřeba jako sůl. Jenže sám vlastně ani neví, jak si má poskládat své pocity. Nyní je navíc nemocný Miky, takže naplno pozná jaké to je se ještě o někoho starat.

Šimon by rád šel povzbudit Sabinu do nemocnice, aby na svůj nelehký handicap nebyla sama. Jenže Helena si myslí, že je to velká chyba a že taková návštěva může Sabině jenom přitížit.

Víc už vám ale nemůžeme prozradit. Na to si prostě nejnovější 492. díl Ordinace v růžové zahradě přehrajte pohodlně a zdarma online. Určitě se u něj budete dobře bavit. V televizi se tento díl vysílal ve čtvrtek 1. května 2014. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu.