Mordparta 8. díl online ke shlédnutí

Seriál Mordparta 8. díl online ke shlédnutí pro vás. Nový krimi seriál televize Prima s Jiřím Bartoškou v hlavní roli je tady s další premiérovou epizodou. Ta měla premiéru v neděli 16. října 2016 v hlavním vysílacím čase. Vy si jí však s námi můžete pustit opravdu jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu zajímavá možnost, kterou byste rozhodně měli využít. Tentokrát se bude řešit vraždy právničky spojené s Mordpartou.

Máte rádi kvalitní české seriálu? Pokud ano, tak jste si určitě nenechali ujít ani zbrusu novou kriminálku Mordparta tv Prima, která odstartovala o letošní podzim. My tady pro vás máme její aktuální osmý díl, jenž si s námi můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Půjde do toho?

Mordparta 8. díl online ke shlédnutí.

Video se seriálem Modrparta 8. díl už na vás čeká online ke shlédnutí přímo zde. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, jenž byste rozhodně měli využít. V dnešním dílu totiž půjde o opravdu velmi napínavý a tajemný případ. A to nám věřte, že je rozhodně o co stát.

Všechno se odehraje za temného sychravého počasí. Podzim řádí nejenom venku, ale také v seriálu Mordparta. Statný muž před sebou vede ženu. Donutí jí kleknout si a pak jí jedním výstřelem proženu kulku hlavou. Zbraň pohodí hned vedle ní. Obětí se stala právnička Eva Mykotič.

Případ řeší Nadporučík Radačinský, jenž to opravdu nemá lehká. Jediným a hlavním podezřelým je Marek Vokuš, který je manžel Nadi. V zájmu vyšetřování si tak musí Naďa vzít povinou dovolenou.

Je to poslední díl celé série a tak je potřeba vyřešit nejenom tento případ, ale také vyšetřování Michala. Pavel zase řeší útok exmanželky. A Karel? Ten se musí úplně rozhodnout, kam bude dál v životě směřovat. Příběh seriálu Mordparta se uzavírá a nás čeká opravdu zajímavá epizoda, jenž si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Shrnutí seriálu Mordparta 8. díl

Mordparta 8. díl online ke shlédnutí pro vás. Poslední díl krimi seriálu Mordparta televize Prima je tady. Opět jde o velmi zajímavou epizodu plnou napětí a drsných momentů. Seriál vždycky sázel na temnou atmosféru, kterou se mu daří vytvořit i v tomto posledním dílu. Jiří Bartoška, Vojta Kotek i další herci byly opět skvělý. Příběh seriálu se uzavírá a je to škoda. Tuhle poslední příležitost byste si tak rozhodně neměli nechat proklouznout mezi prsty. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Ordinace v růžové zahradě 681. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 681. díl online pro vás. Zbrusu nový díl oblíbené Růžovky z úterý 18. října 2016 je tady. Nenechte si ho ujít ani vy. Zoufalí Švarc si chce získat Romanu. Nový doktor Adam potřebuje pomoci. Běla s Lenkou leží skončí v nemocnici na společném pokoji. Čeká vás opravdu událostmi nabitý díl.

Pro všechny milovníky Ordinace v růžové zahradě jsme tady přichystali jeho nejnovější díl s pořadovým číslem 681. Snad se vám tato epizoda bude líbit, i když si myslíme, že drží tradičně vysokou kvalitu tohoto seriálu televize Nova. Ordinace za to zkrátka stojí a vy se s ní můžete opravdu hezky bavit. V televizi měl tento díl premiéru v úterý 18. října 2016 v hlavním vysílacím čase, vy si ho však s námi můžete přehrát online kdykoliv jenom budete chtít.

Ordinace v růžové zahradě 681. díl online ke shlédnutí přímo zde.

A jaké příběhy na nás v seriálu Ordinace v růžové zahradě 681. díl čekají? Začneme od netypického šrumci na lůžkovém oddělení kamenické nemocnice. Právě tady totiž náhodou vedle sebe skončili Běla a Lenka. Alespoň si můžou vzájemně popovídat a bavit se. V rozmarném rozpoložení je napadne nápad, na který by jinak zcela jistě nepřišli. Půjde o velké dobrodružství, které si opravdu užijí od začátku až do konce.

Nový doktor Adam to nemá lehké. Zatím se moc dobře nepředvedl. Marika na oko dělá, že mu pomáhá, ale ve skutečnosti mu spíše škodí. Celou situaci dobře vyhodnotí Ota Kovář, jenž se rozhodně mladému kolegovi pomoci a proto ho vezme pod svá ochranitelská křídla. Jenže s Adamem je to možná horší, než se na první pohled zdá. Jeho chyba totiž ohrozí i život samotného pacienta.

Švarc je asi opravdu zamilovaný. Jenže jeho milá Romana mu zlomí srdce. Jeho si rozhodně vzít nechystá. Teď mu dokonce oznámí, že se plánuje vdát za řidiče kamionu Bobana. Ve Švarcovi se mísí zoufalost a vztek. Rozhodně jí to nechce dovolit a on je přeci mistr v překazování cizích plánů.

Taková a ne jiná je nejnovější Ordinace v růžové zahradě 681. díl. Opět tedy nebude nouze o vyhrocené situace a ryzí emoce. Zkrátka zajímavé momenty, které prostě musíte vidět.

Shrnutí seriálu Ordinace v růžové zahradě 681. díl

Nejnovější epizoda Růžovky se opravdu povedla. Situace kolem nového doktora Adama se zamotává. Je to sice sympaťák, ale kromě ústrků musí čelit i vlastnímu nedostatku zkušeností. Bobo má opět blízko k tomu udělat nějakou hloupost. No a Běla a Lenka? Alespoň ty se královsky baví. Nejnovější epizoda Růžovky už je tady přichystané a věříme, že si jí s námi přehrajete co možná nejdříve. Je to ostatně tak pohodlné a na těchto našich webových stránkách také navíc úplně zdarma. Víc už k tomu nemáme co dodat, snad jenom kromě přání příjemné a ničím nerušené zábavy!

Ordinace v růžové zahradě 680. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 680. díl online ke shlédnutí pro vás. Video s novou epizodou oblíbené Ordinace už na vás čeká ke shlédnutí. Jedná se o epizodu ze čtvrtka 13. 10. 2016, kterou si s námi můžete přehrát přes internet opravdu pohodlně a jednoduše. I dnešní pokračování bude nabité zajímavými příběhy ze života, jenž rozhodně stojí za pozornost.

Premiérové díly Ordinace už nějaký čas běží a s nimi se rozbíhá i celý zajímavý kolotoč příběhů. U toho samozřejmě nemůžeme chybět ani my a ni vy. Právě proto jsme si nejnovější a aktuální epizodu – Ordinace v růžové zahradě 680. díl pro vás přichystali k přehrání. S námi si jí pustíte opravdu pohodlně a na pár kliknutí myši. Záznam seriálu je ve špičkové HD kvalitě, díky čemuž si vychutnáte opravdu každý detail. Obraz i zvuk je skutečně na té nejvyšší možné úrovni. Tak na co ještě vlastně čekáte?

Seriál Ordinace v růžové zahradě 680. díl online ke shlédnutí.

A jaké jednotlivé epizody ze života obyvatel městečka Kamenice uvidíme dnes? David Suchý chce získat děti do své péče. To samozřejmě nebude vůbec nic jednoduchého a je mu jasné, že bez rozhodnutí soudu to nepůjde. Jenže to obnáší i spoustu nepříjemných procedur, jako je například návštěva sociální pracovnice u něj doma. Paní Lepařová s Naďou se snaží uvést vše do nejlepšího pořádku, ale i to vlastně není to nejdůležitější.

Zdena samozřejmě bude své děti bránit zuby nehty a při soudním stání se tak od ní dočkáme i všemožných podpásových útoků na jejího bývalého muže.

Švarc si našel nový objekt zájmu, kterým je Romana Babáková. Ten vztah myslí opravdu vážně. Dokonce tak, že je ochotný se s ní oženit. A to přestože s Heluš nemá zrovna ty nejlepší zkušenosti z manželství. A když už jsme u té Heluš, tak ta vlastně stále zůstává jeho pomyslnou železnou koulí u nohy. Aby se mohl znovu ženit, tak se přeci musí nejdříve rozvést. A to si Heluš samozřejmě nenechá jenom tak lehce líbit.

Nový doktor Adam se zabydluje v kamenické nemocnici. Vypadá jako opravdu schopný lékař. I když Marika z něj moc nadšená není. Na druhou stranu se od ní očekává, že se bude chovat profesionálně a tak spolu tihle dva musí i operovat. Jenže při zákroku ho znervózňuje a Adam dělá jednu chybu za druhou. Nakonec to celé může ke své spokojenosti převzít právě Marika. Adam je jí za to překvapivě ještě vděčný.

Shrnutí seriálu Ordinace v růžové zahradě 680. díl

Ordinace v růžové zahradě 680. díl vypadá jako opravdu hodně povedená epizoda. V našem oblíbeném seriálu z produkce TV Nova se bude dít opět spousta zajímavých situací. Takových, u kterých chcete rozhodně být. A není nic jednoduššího, než si tento seriál přehrát s námi. Připravili jsme pro vás video v perfektní kvalitě, které si přehrajete opravdu jednoduše. U nás vás navíc nebudou otravovat žádné reklamy ani nic podobného. Dobře se bavte!

Ordinace v růžové zahradě 679. díl online ke shlédnutí

Ordinace v růžové zahradě 679. díl online pro vás. Přehrajte si přes internet nejnovější pokračování oblíbeného dramatického seriálu televize Nova. Přímo zde jsme jenom pro vás připravili jeho nejnovější díl, který měl v televizi premiéru v úterý 11. října 2016 v hlavním vysílacím čase. S námi si tuto epizodu přehrajete opravdu jednoduše a pohodlně.

Nová Ordinace v růžové zahradě 679. díl je konečně tady a my se s ní můžeme opět báječně pobavit. Po celodenním shonu je to čas, kdy může člověk vypnout a jenom se dobře bavit. My jsme opravdu nadšeni, že můžeme být u toho a o tento seriál se s vámi podělit. Máme pro vás video s touto epizodou v perfektní kvalitě. S námi si ho navíc budete moci přehrát opravdu maximálně pohodlně a jednoduše. Tak na co ještě čekáte?

Ordinace v růžové zahradě 679. díl online ke shlédnutí.

A jaké budou příběhy právě toho dnešního dílu Růžovky? Alena začíná měnit názor na Čestmíra Mázla. Vypadá to, že se při hodnocení jeho osoby opravdu velmi unáhlila a teď jí je to možná až líto. Na vlastní kůži totiž poznává, že Čestmír není sukničkář, ale člověk, který měl v minulosti na ženy prostě jenom obrovskou smůlu. Jenže Čestmír si chce tohle image před ní udržet a tak se musí znovu pustit do akce.

Nemocnice má nového zaměstnance. Tentokrát to není lékařský personál, ale nový pracovník IT. K překvapení všech dotyčných je to žena. Jmenuje se Nikola a na ajťáka je opravdu velmi půvabná a příjemná. Nakonec ale přijde řada i na lékařský personál, protože do nemocnice nastoupí i nový pan doktor Adam. Marice je hned jasné, že si nebudou rozumět.

Andrejovi se nějak nezdá, že by se malý Toník přetrénoval. A protože už kvůli tomu nechce další konflikty, ale zároveň chce potvrdit svou teorii, tak si zavolá na pomoc profesionálního sportovního doktora Debnára. Ten mu má vše potvrdit.

Shrnutí seriálu Ordinace v růžové zahradě 679. díl

Takový a ne jiný bude dnešní díl Ordinace v růžové zahradě 679. díl, který jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí. S námi si můžete tento oblíbený seriál přehrát opravdu pohodlně a zdarma online. Video už na vás čeká a my pevně věříme, že si ho opravdu užijete. Aktuální pokračování Růžovky se opravdu povedlo a my jsem si s ním užili spoustu dramatických momentů, ale i zábavy. A tak by to přeci mělo být vždycky!

Ordinace v růžové zahradě 530. díl online ke shlédnutí

Ordinace v růžové zahradě 530. díl exkluzivně pro vás! Přehrajte si video s novým dílem vašeho oblíbeného seriálu. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás nachystali nejnovější pokračování tohoto oblíbeného seriálu. Je to opravdu exkluzivní a jedinečná možnost, protože jedině u nás si můžete zdarma přehrát váš oblíbený seriál přes internet bez reklam a jiného rušení. V televizi tento díl běžel ve čtvrtek 13. listopadu 2014 a jmenuje se „Mám tě moc rád, ale…”. A o čem bude právě ty dnešní příběhy?

Hanák nevydržel tlak, kterému čelí prakticky ze všech stran. Nejvíce ho samozřejmě ničí jeho osobní situace, kdy zůstal úplně sám. Teď na podzim to na něj dopadá obzvláště tvrdě. Nakonec začne své chmury utápět v pití tvrdého, což je asi to nejhorší řešení ze všech, jenž si mohl vybrat. Bohužel to vypadá, že mu už ale není jiné pomoci. Jeho kolegové v nemocnici velmi brzy poznají, že i jeho pracovní výkony jdou opravdu rychle a razantně dolů. To si dobrý lékař skutečně nemůže jenom tak dovolit.

Zbrusu nový 530. díl Růžovky online.

Dana se po dlouhém rozmýšlení rozhodla kývnout na plán své sestry Jany. Přeci jenom touha po Egyptu je příliš velká a když se jí teď naskytla životní šance, tak se tam chce za každou cenu vydat. Jenže si je dobře vědoma, že Jana není zrovna moc zodpovědná osoba. Jak to tedy vyřešit ke spokojenosti všech? Janu nakonec napadne spásný nápad v podobě instalace webové kamery. Tak by přeci mohla hezky na dálku svou sestru kontrolovat. Jenže neodhalí tento podvod u Mázlů někdo mnohem dříve?

Toník se dozvídá celou pravdu o tom, že je Pavel Strnad jeho otec. Nese to celkem dobře, větší šok je pro něj, že Suší nejsou jeho pravý rodiče. Jenže od koho se to dozvěděl? Strnad dal přeci slib, že on bude mlčet až za hrob. Zdena s Davidem si myslí, že tento svůj dobře míněný slib porušil. Bylo to ale skutečně tak, a nebo se o pravdě vlastně dozvěděli úplně jiným způsobem.

Jaká dramata se budou odehrávat v nemocnici dnes?

Lucie je zpátky doma. Má velmi veselou náladu a vypadá to, že si gastronomickou akci s kuchařem Honzou velmi užila. A to v mnoha směrech. Darek vidí její nadšení a doslova z něj zuří. To přitom ani neví celou pravdu a to, že si Honza při postelových hrátkách s Lucií přivodil opravdu nepříjemné zranění.

To je ve zkratce dění zbrusu nového pokračování Ordinace v růžové zahradě 530. díl. Jak můžete sami posoudit, tak to opravdu bude stát za to. My jsme opravdu nesmírně rádi, že můžeme být u toho a právě tento konkrétní díl vám nabídnout online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Tato aktuální epizoda rozhodně patří k těm povedeným a my máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a nabídnout vám ji online ke shlédnutí. Všechno je to opravdu tak jednoduché, že by to zvládlo i malé dítě. Stačí se jenom přihlásit v horní části stránek a pak už přehráváte.

Další informace hledejte na oficiálních stránkách ordinace.nova.cz. Dobře se s vašim oblíbeným seriálem bavte!

Cesty domů 302. díl – sledujte online

Seriál Cesty domů 302. díl z pondělí 11. listopadu 2014 je tady už pro vás připravený online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento oblíbený seriál televize Prima. Připravili jsme ho jenom a právě pro vás. Je to opravdu exkluzivní možnost, která už se dlouho nemusí opakovat. A o čemže vlastně bude tento konkrétní díl? To vám hned prozradíme. Jenom ještě dodáme, že název epizody je „Zánět”. Co se ale pod tímto krátkým a úderným názvem skrývá?

Začneme od toho nejdramatičtějšího. Lucie je stále nezvěstná. Hynek na vlastní oči viděl jak byla unesena a je odhodlán jí jít zachránit. Je mu jedno, pokud by on sám měl riskovat, hlavně když se Lucii nic nestane. To je okamžik, kdy musí jít s celou pravdou ven i Mikuláš. Přiznává se ke svým dluhům i k tomu, že jeho věřitel je Záviš. Vyhrožoval nejenom jemu, ale právě i jí. Všichni jsou z této informace právem zhrozeni a o to usilovněji se proto budou snažit Lucku najít. Záviš je kvůli všemu dokonce předvolán na policii k výslechu.

Seriál Cesty domů 302. díl online.

Lucka je ale hrdinka, která se nakonec osvobodí sama. Člověk který jí unesl byl právě propuštěný z vězení ze zdravotních důvodů. Není na tom zrovna moc dobře. Uprostřed cesty kamsi dostane záchvat, což je pro Lucii ideální šance k útěku, kterou nakonec skutečně využije. Byla by ostatně hloupá, kdyby to neudělala. Je to její velké štěstí, netuší totiž že zločinec jí chtěl zlikvidovat.

Eva přežila náročné těhotenství. Dcerka Markétka je už na světě a je živá a zdravá stejně jako její maminka. To je velmi dobrý důvod k oslavě. Narození dcery zapijí Vencl se Svátou až dlouho do noci. Brzo nad ránem se Sváťa dopotácí s Jirkou domů. Euforická atmosféra a vysoká hladina alkoholu nakonec vede k tomu, že skončí spolu v posteli. Při těchto hrátkách je nachytá Dalibor, který je z toho všeho v opravdovém šoku. Ten je z toho v šoku a se Svátou už nechce nikdy mluvit. Těžce to nese také Jirka, který se rozhodl vypadnout z města.

I dnes to bude velmi dramatické.

Ema se přímo na policejní služebně setká s Ester. Moc dobře ví, že ona jediná může mít na Záviše aspoň trochu pozitivní vliv. Právě proto jí chce přemluvit, aby Závišovi alespoň trochu domluvila. Ester ale razantně odmítne. Ema proto vyrukuje s větším kalibrem a přizná jí všechno o Rozárce a že je to Závišova dcera. Bude ale pomoc Ester k něčemu? Přeci jenom jde o hodně závažné věci.

To jsou ve zkratce události nejnovějšího 302. dílu seriálu Cesty domů televize Prima. My jsme opravdu nesmírně rádi, že jsme mohli být u toho a tak vám nabídnout právě tuto skvělou epizodu online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu pohodlně a na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže. V televizi běžel zrovna tento díl v premiéře v pondělí 11. listopadu 2014. Vy se však na toto datum nemusíte moc ohlížet. S námi si můžete populární seriál pustit online kdykoliv jenom budete chtít.

Neviditelní 10. díl (7. 11. 2014) – přehrát online cz

Přehrajte si zdarma přes internet seriál Neviditelní 10. díl. Přímo zde na této webové stránce jsme připravili exkluzivně pro vás nové pokračování tohoto populárního seriálu. Jenom na naší stránce si můžete pustit tento komediální seriál jednoduše a bez reklam. Tato konkrétní epizoda se v televizi poprvé vysílala v pátek 7. listopadu 2014. Vy jako šťastní návštěvníci těchto našich webových stránek se však na toto datum nemusíte vůbec ohlížet. S námi si můžete aktuální pokračování Neviditelných pustit ve skvělé kvalitě, kdykoliv jenom budete chtít.

A o čem bude dnešní příběh? Dávejte dobrý pozor, protože my vám to rádi na následujících řádcích prozradíme. I dnes se toho samozřejmě v Neviditelných bude dít spoustu zajímavého a nebyli bychom to my, kdybychom si to nechali ujít.

Bývalý podvodník a současný vodník Laušman se znelíbil svým novým soukmenovcům. Hlavně tedy vodnické církvi, která se musí potýkat i s prastarým proroctvím, jenž předpovídá příchod mesiáše. Bohužel toto proroctví až nápadně sedí právě na Laušmana. Jenže on se samozřejmě pro tuto roli ani za mák nehodí, a tak se mocná vodnická církev rozhodla Laušmana odstranit. Na celou práci jsou najati zkušení zabijáci, protože spokojovat takovými násilný čin přímo s církví by bylo opravdu hodně nebezpečné.

Seriál Neviditelní 10. díl exkluzivně pro vás.

Doktorka Mráčková je proti tomu. Snaží se Laušmana vzít pod svá křídla a ochránit ho. Myslí si totiž, že existuje řešení, které by bylo výhodné pro všechny strany. Církev by měla klid od Laušmana a ten by zároveň vyřešil všechny své problémy s policií i jiné.

Robert se dozvěděl, proč se s ním musela Johana rozejít. Pravda je opravdu tvrdá. Měla sice stoprocentní akvagent, ale jenom proto, že jsou vlastně příbuzní. Jejím otcem je právě Herbert Vydra. Johana byla jeho hříchem mládí. Když se o tom dozví Robert od Agly, tak je z toho opravdu rozčílený. Začne proto tlačit na otce, aby celou pravdu prozradil i matce Noře. Ta je ale teď zaměstnána hledáním tajemství věčného život a hlavně věčné krásy.

Neviditelní jsou zábavný český seriál pro celou rodinu.

To je ve zkratce nejnovější 10. díl seriálu Neviditelní, jenž jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Pusťte si desátou epizodu Neviditelných z pátku 7. listopadu 2014 naprosto pohodlně a zdarma online. Garantujeme vám, že rozhodně nebudete litovat a čeká na vás opravdu obrovská porce zábavy. Na nic tedy už nečekejte a přehrávejte dokud je to jenom možné.

Ordinace v růžové zahradě 528. díl online ke shlédnutí

Nová Ordinace v růžové zahradě 528. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde jsme si připravili další pokračování oblíbené Ordinace. Právě ten dnešní díl měl svojí televizní premiéru ve čtvrtek 6. listopadu 2014 v hlavním vysílacím čase. Název epizody zní „Přesně podle plánu”. Pokud vás zajímá o jaký plán půjde, tak jste zde rozhodně na správné adrese, protože my vám to samozřejmě prozradíme. Nejdříve totiž pro vás máme stručné shrnutí této epizody.

Hra mezi Darekem a Lucií otevírá další kapitolu, která pro oba dva účastníky rozhodně nebude příjemná. Jak se zdá, tak nevraživost mezi nimi jim pomalu rozleptala jejich vztah. Snaha obou ukázat, že se obejdou bez toho druhého do nich zasela obrovskou nevraživost. Darek se snažil ukázat jako chlap, pro kterého není problém si nabrknout novou holku. Za pomoci Jáchyma se mu to skutečně podařilo a Lucka tomu uvěřila. A to dokonce do té míry, že se mu rozhodla pomstít a pro změnu jet se sympatickým kuchařem Honzou na zajímavou gastro akci.

Nová Ordinace v růžové zahradě 528. díl

Tomáš je stále nesvůj. Nemůže zapomenout na svou zločineckou minulost. Trápí ho noční můry i obavy o své blízké. Hlavně Kateřina zažila na vlastní kůži, že dovede být opravdu neskutečně dotěrný až vlezlý. Kvůli tomu má problémy v práci, protože jeho výkonnost šla samozřejmě rapidně dolů. Tomu odpovídá i jeho neschopnost se soustředit na cokoliv většího. Také Kateřina si všímá jak se změnil. Věčně zamračený a nevrlý Tomáš už jí přestává imponovat a začíná tak uvažovat, zda má pokračování jejich vztahu vůbec nějaký smysl. Popravdě ho sama už moc nevidí.

Pavel Strnad se dál stýká se svým synem Tondou. Všechno probíhá samozřejmě tajně, aby se o ničem nedozvěděla Zdena ani David. Toník začíná pomalu ke svému tátovi nacházet cestu. Je to totiž jeden z mála lidí, který mu opravdu naslouchá. Navíc se ho chce zastat i ohledně šikany, kterou právě prožívá ve škole. Počká si tak na jeho trýznitele, kterým dá velmi důkladně najevo, co je čeká pokud budou ve svém konání dál pokračovat. Jenže hned odpoledne se jedna z dívek z této skupinky jménem Laura objeví v nemocnici zmlácená. Má opravdu mnoho poranění. Prvním podezřelým, který je na mušce je Strnad. Vzal své výhružky ale skutečně až tak vážně?

Gábina v klidu odpočívá.

To jsou ty největší příběhy nového 528. dílu seriálu Ordinace. Jak můžete sami posoudit, tak toho opravdu není málo. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a právě o tyto pravé příběhy ze života se s vámi podělit. Aktuální Ordinaci r růžové zahradě 528. díl jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. V televizi se tato epizoda vysílala ve čtvrtek 6. listopadu 2014, vy si jí však můžete vychutnat exkluzivně u nás naprosto pohodlně a zdarma. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho!

Další informace hledejte na oficiálních stránkách ordinace.nova.cz.

Policajti z centra 2. díl (3. 9. 2014) online ke shlédnutí

Seriál Policajti z centra 2. díl je pro vás připravený online ke shlédnutí. Tento díl měl v televizi premiéru 3. září 2014 a vy si ho můžete vychutnat pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. Epizoda nese název „Smrt modelky” a poodhalí nám další díl této skládačky. Dnes budeme řešit případ zavražděné ženy, která byla také napojena na uprchlého podnikatele Švece. Jenže otázka je jakým přesně způsobem?

Policajti z centra je nový krimi seriál natočený v roce 2012. Tento seriál slibuje hodně napínavou podívanou plnou akce, ale i poctivé detektivní vyšetřování. Dnešní epizoda se vysílala na ČT 1 ve středu 3. září 2014. A o čem vlastně bude 2. díl Policajtů z centra? To vám hned a rádi prozradíme na následujících řádcích.

Začneme hezky zvesela. Jeden z elitních detektivů pražské kriminálky slaví narozeniny. Je to Franta. Na oslavě samozřejmě nemůže chybět doslova celé policejní oddělení, včetně jeho kamaráda Vlčka. I když na chudáka Frantu ještě minulý týden naléhat, aby se dozvěděl podrobnosti o jeho případu, tak dnes je to zapomenuto.Samozřejmě se dál připojí ještě Kosek, Carlos nebo Sabina. Oslava je bujará a po pár skleničkách, ale málem dojde i na konflikt. Vypadá to, že Vlček a Carlos spolu mají nějaké nevyřešené účty.

Ale zpátky k dnešnímu příběhu. Kriminalisté budou řešit vraždy. Na tom by nebylo nic překvapivého, kdyby i tento hrůzný čin nebyl úzce spojený s jménem podnikatele Švece. Ten jak víme minule utekl přímo po svém zatčení. Teď už si zřejmě užívá teplo a klid pláže někde v Karibiku. Zavražděnou ženou bude Irena Altmanová, jenž byla manželkou podnikatele, který byl jedním ze Švecových poskoků.

A důvod proč k tomu došlo? Paní Altmanová se chtěla rozvést. Už nechtěla dál snášet tyranii od svého manžela. Ten ale o rozvodu nechtěl ani slyšet. Jedna by to bylo vrcholné ponížení a také toho jeho žena věděla příliš mnoho o jeho obchodem a možná i něco o Švecovi. Takový člověk si prostě jen tak nemůže běhat po svobodě.

Naši kriminalisté už jsou ale na stopě pachatelům. Vypadá to totiž na jasnou nájemnou vraždu, kterou mělo spáchat vygumované individuum jménem Bruno Pelc. Toho navíc úkolovala taktéž už od pohledu velmi nedůvěryhodná osoba. Byla jí paní Kováčová, která vlastní noční klub.

Pachatelé budou zadrženi a spravedlivě potrestáni. Najde ale detektiv Vlček další nitky, které povedou i k podnikateli Švecovi? To už uvidíte v novém pokračování Policajti z centra 2. díl. V televizi tato epizoda běžela ve středu 3. září 2014. U nás si je však můžete pustit pohodlně a zdarma kdykoliv jenom budete chtít. Tak se dobře bavte!

Přehrát online Svatby v Benátkách 5. díl

Co nového se děje v Benátkách nad Jizerou? Pokud chcete zjistit odpověď na tuto otázku, tak přímo pro vás jsme připravili nový 5. díl seriálu Svatby v Benátkách. Ještě čerstvý seriál z produkce televize Prima je tady s novou epizodou, která vás jistě potěší a zaujme. Dnešní díl se jmenuje „Jak se sváděj ženatý” a jak už možná tušíte, tak velmi vtipně upozorňuje na situaci kolem Filipa Krejzy a způsobu, kterým se snaží zaujmout Olgu.

Dnešní díl byste si rozhodně neměli nechat ujít. Navíc díky nám to budete mít mnohem snadnější, protože jsme si pro vás aktuální pátou epizodu Svateb v Benátkách, která se v televizi vysílala v neděli 27. července 2014 připravili online ke shlédnutí. Na tomto našem webu si můžete váš oblíbený seriál vychutnat v plné kvalitě a kdykoliv se vám to bude jenom hodit. To je opravdu ta neskutečná výhoda internetu. Kdo by se dnes díval na seriály v televizi.

Olga a Filip se dál tajně scházejí. Tedy ono to není zas tak tajné, ale existují i osoby, které o tom neví. Třeba jako Filipova manželka Eliška. Olze ale ostatně Filip slibuje, že se s ní rozvede. Jenže sliby chyby. Po jedné z jejich milostných setkání zůstanou uvízlí v prázdném bytě. Mají tak čas na mluvení i přemýšlení. Než dorazí záchrana v podobě Loly s Tancošek, tak to přeci jenom notnou chvilku trvá.

Olze přitom nedobrovolném uvěznění se svou láskou dojde jedna velmi důležitá věc a to, že on pravděpodobně ještě své manželce neřekl vůbec nic. Není se tak čemu divit, že z toho má opravdu pořádně skleslou náladu. Lola jí alespoň vytáhne na panáka, aby ten žal zapila a třeba v ní vzbudila i trochu naděje, protože stávající situace je vůči ní opravdu docela krutá.

Mezitím musí doma Filip čelit atakům své matky, která mu omylem nastříká slzný sprej do obličeje. Naštěstí je tu jeho žena Eliška, která je připravená mu vždycky pomoci.

A co se bude dít dál? Ivan Drozd je na dně. Výpadek příjmů na něj dopadá opravdu tvrdě. Exekutoři mu zabavili jeho rodinný domek. Po městě se navíc o tom začnou šířit drby, které neunese i jeho otec Alois a popere se za něj v hospodě. Bije se sice statečně, ale proti přesile nemá moc šancí.

Napilno bude mít i místní zubař David Grábner. Musí rychle a hezky spravit zuby nevěsty Beranové, protože jinak hrozí, že vlastně žádná svatba s Koníčkem nebude.

To je ve vší stručnosti obsah 5. dílu seriálu Svatby v Benátkách z 27. 7. 2014. Pevně věříme, že se nám podařilo vás právě touto epizodou zaujmout a že se teď nebudete moc dlouho rozmýšlet a pustíte si jí s námi. Opravdu je hodně o co stát a tento díl slibuje opravdu hezkou podívanou. Tak neváhejte ani chviličku a přehrávejte online přes stránky Prima Play, které slouží jako oficiální video archiv.

Náš názor na Svatby v Benátkách 5. díl

Pátý díl Svateb v Benátkách přinese opět další zábavnou a nevšední podívanou. Celý příběh nám začal skoro až idilycky a teprve nyní poznáváme, že to Olga Drozdová ve svém životě nemá skutečně jednoduché. Ačkoliv se Filip tváří, že jí opravdu ze srdce miluje, tak pro tuto lásku není zřejmě schopný nic obětovat. Jak se tedy bude jejich vztah vyvíjet zůstává pro nás zatím záhadou.