Film Tenkrát v ráji online

Nový český film Tenkrát v ráji online ke zhlédnutí. Velmi zajímavý a napínavý příběh horolezce Josefa Smítka, který byl průkopníkem tohoto sportu u nás. Rovný a férový chlap ale žil v době Protektorátu a tak se musel roky skrývat před tehdejší mocí. Nakonec byl chycen kvůli lásce. Ani po zatčení se však nesehnul a zůstal svůj za každou cenu, ačkoliv mu do obličeje mířili zbraní jeho někdejší přátelé.

Právě pro vás máme přichystaný nový a velmi zajímavý film Tenkrát v ráji. Je to po všech stránkách opravdu zajímavý snímek, o kterém se bude hodně dlouhou dobu ještě mluvit. Za filmem stojí hned dvojice režisérů a to Peter Pálka a Dan Krzywoň. Velmi zajímavé je i obsazení hlavní role, kterou získal profesionální jezdec na divoké vodě Vavřinec Hradílek. Stříbrný olympionik z OH v Londýně 2012 ve vodním slalomu. Svou první velkou filmovou roli ustál překvapivě dobře.

Film Tenkrát v ráji online zde.

Video s filme Tenkrát v ráji online už na vás čeká. Film měl premiéru v kinech 27. 10. 2016, ale na tomto webu si ho můžete přehrát opravdu kdykoliv. Celé je to naprosto jednoduché a zvládne to snad i malé dítě. Určitě budete potěšeni i velmi vysokou technickou kvalitou záznamu, které vám poskytne opravdu maximální filmový zážitek.

Příběh vznikl podle románu spisovatele Josefa Urbana, který napsal rovněž i scénář. Vypráví o počátcích českého horolezectví. Byla to odvážná doba pionýrů, kteří se jenom s minimálním vybavením, ale za to s obrovským nadšením vrhaly na všechny skály. Leckdy kolmé, až se tajil dech. Byla to doba první republika, která sálala pozitivní energií. Ve skalách bylo dokonce jedno, jestli je člověk Čech nebo Němec. Tady se všichni znali a přátelili se.

Jenže pak přišla temná doba protektorátu. Doba, které podobně volnomyšlenkářským lidem nepřála. Němci rukovali k bezpečnostním složkám nebo rovnou do armády. A Češi? Ti museli jít na nucené práce do Říše. Jenže legendární horolezec Josef Smítka do odmítl. Utekl do svých milovaných skal Hruboskalaska, kde se dlouhé roky skrýval.

Jenže pak přišla láska a s ní bohužel i prozrazení. Najednou se Josef ocitl před svými dávnými kamarády, kteří však už žijí úplně jinými životy.

Tenkrát v ráji online

Působivý český film Tenkrát v ráji online ke zhlédnutí přímo zde. Pojďte si ho přehrát s námi přes internet. Je to opravdu velmi povedený a napínavý film se skvělým příběhem. Takovým, ve kterém nechybí velká láska, zrada ani velké odhodlání. Je to film, který ukazuje co dělí normálního člověka a co hrdinu. Zaujme rovněž skvělé a originální herecké obsazení. Tento film vám musíme nejenom doporučit. Vy ho přímo musíte shlédnout!