Show Jana Krause poslední díl – Jiří Brady

Nový aktuální díl show jana krause. Máme pro vás poslední díl oblíbené talk show. Tentokrát s Jiřím Bradym, Danielem Hermanem, Annou K. a Romanem Štabrňákem. Jedná se o onen vysoce kontroverzní díl, jenž se televize Prima raději rozhodla stáhnout a v celém znění se ho nechystá vysílat.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme exkluzivně ke shlédnutí poslední díl show Jana Krause. Tedy poslední neodvysílaný díl tohoto pořadu. I když je vlastně dost možná, že to bude poslední epizoda celé show vůbec. Epizoda měla mít premiéru ve středu 26. října 2016 v pravidelný čas určený Krausově show. TV Prima se ale rozhodla pořad neodvysílat, čím vyvolala velkou veřejnou debatu a rovněž nemalou dávku emocí.

Show Jana Krause poslední díl.

O emoce jde v případu Jiřího Bradyho především. Tento přeživší holocaustu měl dostat vyznamenání od Miloše Zemana, k čemuž nakonec nedošlo. Obě strany se obviňují ze lží a rozhodli se státní svátek 28. Října slavit po svém. Na čí straně je pravda snad není možné říci, protože diskuze ohledně tématu se v poslední době opravdu vyhrotila.

A svůj olej do ohně přidává i Jan Kraus, jenž přišel s otevřenou manifestací. Už na první pohled musí být každému jasné, že toto opravdu není běžná epizoda téhle talkshow. A to říkáme s vědomým, že nechceme nadržovat ani jedné straně. Nevíme zda má pravdu TV Prima zastoupená provozním ředitelem Vladimírem Pořízkem a nebo Jan Kraus.

Kontroverzní rozhovor s Jiřím Bradym a Daielem Hermanem.

My se spokojíme s prostým popisem děje. Jan Kraus si do této epizody pozval celou řadu osobností, která je spojená s Václavem Havlem a spíše pravicovou politickou scénou. Jako napříkla Jan Ruml, Michal Kocáb či Táňa Fisherová. Na začátku pořadu si všichni stoupli na jeviště a každý přidal svých pár vět k této velké kauze posledních dnů. Samozřejmě se kritizoval především Miloš Zeman, což je asi už ze složení publika celkem pochopitelné.

Televizi Prima tento díl pak přidal už jako nepřiměřená politická agitace a proto se ho rozhodl stáhnout ze svého vysílání.

Show Jana Krause poslední díl

Vy si ale budete moci udělat svůj vlastní názor. Tuto epizodu jsme pro vás totiž připravili online ke shlédnutí. Poslední díl show Jana Krause si s námi můžete přehrát opravdu jednoduše a pohodlně přes internet včetně inkriminovaného rozhovoru Jiřího Bradyho a Daniela Hermana. Pevně věříme, že tento díl nebude poslední. Ať už si o Janu Krausovi myslíte cokoliv, tak je pravda, že své řemeslo opravdu dělat umí a jeho show baví.

StarDance 15. 10. 2016 online ke shlédnutí

Nový 2. díl pořadu StarDance VIII …když hvězdy tančí ze soboty 15. října 2016. S námi si můžete přehrát video s novou epizodou StarDance hezky pohodlně a zdarma. Oblíbená taneční a společenská show je tady už se svým osmým ročníkem, který odstartoval minulý týden. O titul nejlepšího tanečníka soutěží deset párů složených vždy z jedné zajímavé osobnosti a jednoho profesionálního tanečníka.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká online ke shlédnutí televizní pořad StarDance VIII …když hvězdy tančí. Opět to bude exkluzivní a velkolepá show. Pořad uvádí osvědčené duo Marek Eben a Tereza Kostková. Hudební složku si na svá bedra také vzalo už tradiční těleso – MoonDance Orchestra Martina Kunžáka. I letošní řada bude plná zábavy, krásných tanečních kreací a lekcí vybraného chování. StarDance přináší úžasnou příležitost poznat celebrity v rolích v jakých je doposud neznáme.

StarDance 15. 10. 2016 online ke shlédnutí přímo zde.

Nový StarDance 2. díl jsme si rozhodně nemohli nechat ujít. Právě proto jsme si je připravili na této webové stránce ke shlédnutí na pouhých pár kliknutí myši. Video s pořadem jsme pro vás nahráli přímo při jeho živém přenosu, abychom vám ho mohli nabídnout co možná nejdříve. Samozřejmostí je vysoká kvalita videa. Streamování je velmi jednoduché a stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek.

V letošním historicky už osmém ročníky StarDance VIII …když hvězdy tančí vystoupí následující slavné osobnosti: Anna K, Kristýna Leichtová, Jana Plodková, Olga Šípková, M. Bittnerová, Ladislav Vízek, Roman Zach, Ondřej Bank, Emanuel Ridi a Zdeněk Piškula. Jejich taneční partnery vám rádi představíme příště. Najdou se mezi nimi stálý matadoři StarDance stejně jako i úplně nový tanečníci.

A na jaké dva tance dnes přijde řada? Bude to jeden klasický a jeden latinsko-americký tanec. Z těch prvně jmenovaných to bude tango. Možná vás to překvapí, ale opravdu se tango řadí mezi klasiku. No a z latiny to bude svižná samba.

Shrnutí StarDance 15. 10. 2016

Nový StarDance 15. 10. 2016 bude jistě stát za to. Ostatně právě proto jsme si ho pro vás připravili online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a komfortně. Lehčí to opravdu být nemůže. Na nové pokračování StarDance se jistě už netrpělivě těšíte. Jak ukázal první díl, tak i letos to bude opravdu hodně zajímavá a zábavná show. Je sice škoda, že chybí bavič typu Lukáše Pavláska, ale o to víc má letošní díl sympaťáků jako třeba Romana Zacha, Emanuela Ridi nebo historicky nejmladšího účastníka Zdeňka Piškulu. Nový StarDance má zkrátka jiskru a vy byste si ho za žádnou cenu neměli nechat ujít!

Výměna manželek 12. 10. 2016 online ke shlédnutí

Nová Výměna manželek TV Nova ze středy 12. října 2016 už na vás čeká online ke shlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma online. Celý díl jsme připravili ke shlédnutí na této naší webové stránce. A vězte, že to rozhodně bude stát za to. V dnešní výměně bude zima, ale přijdou i pořádně horké okamžiky.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme si přichystali novou Výměnu manželek z 12. 10. 2016. Nová premiérová řada oblíbené reality show je tady s dalšími pokračováními, kterému nám dovolí nahlédnout pod pokličku českých domácností. I dnes se do výměny přihlásili dvě opravdu zajímavé rodiny, ve kterých to není úplně v pořádku. Jedna z nich je z moravské metropole Brna a druhá zase z menší Velké Bíteše. A o jaké rodiny se jedná?

Výměna manželek 12. 10. 2016 online ke shlédnutí pro vás.

V naší rodince z Brna nalezneme Jitku, které je 42 let a jejího manžela Jiřího, jenž je o dva roky starší. Právě tihle dva mají asi největší problém, protože to vypadá, že se Jirka o svou rodinu takřka vůbec nezajímá. Společně mají teprve dvouletou dceru Elišku, která zatím umí se na celý svět jenom usmívat.

Druhá rodina má také své neduhy, ale na první pohled vypadá celkem spokojeně. Rodinku tvoří Blanka 35 let, její manžel Vladimír 33 let a jejich dvě děti. Už šestnáctiletá Nikola a teprve roční miminko Sonička.

Jak už asi tušíte, tak nejvíc si užije Blanka, která to s novým manželem nebude mít vůbec lehké. Jitka bude kočírovat mladšího partnera a malé dítě, ale to je naštěstí v jejich silách.

A o co bude největší spor? Bude to teplo. Jirka ho totiž nesnáší a tak se musí prakticky celou zimu větrat. Je přitom úplně jedno, že je v bytě 9 stupňů celsia. Jirkovi to prostě přijde úplně normální. Ostatně i malá už je na to prý zvyklá. Věřili byste tomu? Další informace naleznete rovněž na oficiální webové stránce spravované přímo televizí Nova.

Shrnutí pořadu Výměna manželek 12. 10. 2016

Nová Výměna manželek z 12. 10. 2016 bude opravdu nesmírně zajímavá. Čeká nás mnoho střetnutí na ostří nože, ale na druhou stranu i spousta zajímavých situací, jenž rozhodně stojí za pozornost. My jsme opravdu nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento díl oblíbené reality show televize Nova vám nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu neskutečně jednoduše a pohodlně. Video je ve skvělé kvalitě a náš streamovací přehrávač je opravdu jednoduchý na ovládání. Tak na co ještě čekáte. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Přehrát online Výměna manželek 22. 4. 2015 tn.cz

Přehrajte si přes internet novou Výměnu manželek televize Nova – TN.cz. Dnes vám přinášíme už pátý díl z 22. Dubna 2015. Čeká na vás opravdu skvělá podívaná, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Právě proto jsme pro vás tuto epizodu nahráli už s předstihem a vy si jí můžete pustit exkluzivně na těchto webových stránkách. Celé je to naprosto jednoduché a zdarma. K přehrávání se pouze stačí přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Dnes nás čeká velmi daleká výměna. Brunetka ve středních letech Kristýna se projede o hezkých pár stovek kilometrů stejně jako její vrstevnice Ella, jejichž rodina momentálně žije v Řecku a to přímo v druhém největším městě Soluni. Pro Kristýnu je to doslova životní cesta, protože u moře ještě nikdy nebyla a vlastně vůbec moc necestuje. To energická Ella už se na návštěvu České republiky těší a žádná velká neznámá to pro ni rozhodně není. I když tentokrát bude všechno úplně jinak, protože se bude muset sžít s úplně cizí rodinou.

Výměna manželek 22. 4. 2015 na tn.cz online.

A nebude to mít jednoduché. Zatímco ona má už děti téměř dospělé, tak tady na ní čekají hned tři potomci! Není se tak čemu divit, že se jim chod domácnosti musí v mnohém podřídit a v mnoha ohledech zde panuje opravdu tuhý řád. Někdy je to holt nevyhnutelné, ale otázkou zůstává, zda si ho na sebe tato rodina tak trochu neplete i sama? Každopádně zdejší tatínek tomu moc nepřispívá, protože je opravdu velmi pasivní a o to více má Ella práce.

Ani v Řecku nejde všechno podle plánu. Po prvotním nadšení Kristýna také velmi rychle upadá do letargie. Nový život se jí moc nelíbí a podle jejich slov se jí stýská po dětech. Je na ní vidět, že jí hodně mrzí, že její děti nemohou být s ní v Řecku a že si společně takovou dovolenou ještě hodně dlouhou dobu nebudou moci dovolit. Holt ne každý má na to, aby svým potomkům takto dopřál. Každopádně i život s novým manželem není jednoduchý. Dlouhovlasí volnomyšlenkář nedokáže pochopit zvyky své manželky, které obnášejí především sledování různých hloupých seriálů. Mohla by poznávat úplně novou zemi a užívat si moře, ale jak se zdá, tak to rozhodně není její priorita.

Líná Kristýna je doslova závislá na seriálech.

Víc už vám neprozradíme, každopádně i tato Výměna manželek bude hodně zajímavá. Pokud se však na ní chcete kouknout pohodlně aniž by vám nikdo přikazoval čas a otravoval vás zdlouhavými reklamami, tak přímo zde jste na té správné webové stránce. U nás si můžete nejnovější Výměnu manželek z 22. 4. 2015 přehrát hezky pohodlně a zdarma online. Seriál jsme pro vás přichystali ve výborné kvalitě a už tady na vás čeká. Výměna je opravdu unikátní pořad, který boří zdi domovů a dává šanci nahlédnout do soužití běžných českých rodin. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a tuto epizodu vám nabídnout k přehrání přes internet. Využijete této jedinečné šance? To už je jenom na vás!

Miroslav Donutil na Žofíně online ke shlédnutí

Na této webové stránce jsme pro vás připravili reprízu velkolepého zábavného pořadu s předním českým hercem a bavičem Miroslavem Donutilem. Tento zábavný pořad byl sice natočený už v roce 1999, ale díky osobnosti Miroslava Donutila nestárne a stále zůstává velmi atraktivním a zajímavým. Je to klasický zábavný pořad plný rozhovorů se zajímavými hosty, ale také skvělých písniček od nejlepších interpretů.

Na tomto webu pro vás máme zábavný pořad Miroslav Donutil na Žofíně. Rodák z Moravy Miroslav Donutil se vypravil do jednoho z nejznámějších pražských kulturních svatostánků, aby pro nás přichystal vskutku skvělý a zábavný galavečer. Role moderátora i hostitele se Miroslav Donutil ujal opět velmi svědomitě a můžeme se tak těšit na pořádnou dávku jeho bodrých vtipů a zajímavých historek, které mu můžeme jenom závidět.

Směsice hostů, které si pozval je opravdu velmi pestrá a barvitá. A kdo to bude? Tak třeba společně opět zavzpomínáme na zpěváka Waldemara Matušku, který nejenom promluví ale i zazpívá svou velmi slavnou písničku Tereza. Hodně zajímavý bude i rozhovor s polákem Jerzy Stuhrem, který je opravdu renesanční osobností polské kultury. Proslavil se přitom svým humorem v originální sci-fi komedii Sexmise. Jerzy toho ale může ukázat mnohem více, protože je to muž snad deseti různých zaměstnání a všechny zvládá s bravurní elegancí. A třetím velkým hostem bude zpěvačka a herečka Linda Finková. Dokonce si s Miroslavem zazpívá duet z představení Pohádka máje v Divadle na provázku. Samozřejmě si i velmi dobře popovídají o společných ale i jenom jejich vlastních rolích.

To všechno okoření Miroslav Donutil pořádnou dávkou svých historek ať už z natáčení, z divadelního zákulisí, zavzpomíná třeba na své slavné herecké kolegy ze staré školy, ale třeba také z cestování nebo prostě každodenního života.

Zábavný pořad Miroslav Donutil na Žofíně zkrátka slibuje skvělou podívanou a vy můžete být u toho. Je to opravdu jednoduché. Video s pořadem jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce a vy si ho spustíte pouhým jedním kliknutím. Díky tomu, že je toto video online si ho můžete vychutnat prakticky kdykoliv.

Farmář hledá ženu 18. 4. 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí další díl skvělé reality show Farmář hledá ženu. Dnes tady pro vás máme již 13. díl, který bude předposledním. V televizi měla tato epizoda premiéru 18. dubna 2014. Na místě se tak nabízí otázka o čem vlastně bude. My vám to hned teď a rádi prozradíme. Dnešní díl bude velkým shledáním. Naše farmáře jsme opustili po romantickém víkendu a dostali čase se více sblížit se svými polovičkami.

Čtvrtá řada seznamovací reality show z venkovského prostředí – Farmář hledá ženu už nám pomalu, ale za to jistě končí. To je ostatně také důvod, proč jsme si pro vás připravili tento díl zdarma online ke shlédnutí. Rozhodně se máte na co těšit, protože i tato epizoda bude prostě stát za to. A o čem bude? O hodně věcech. V první řadě se s našimi farmáři sejdeme po víc jak půl roce!

Co se za tak dlouhou dobu stalo v jejich životech. Vydrželi jim vztahy nebo si snad našli nové lásky? Na to všechno se už dozvíte odpověď v tomto dílu. Kromě toho se sejdou všichni farmáři opět pohromadě, aby si mohli vyměnit názory, které budou jistě také velmi rozdílné. Celé velké setkání se odehraje na zámku v Dětenicích. Ani jeden z farmářů toto pozvání neodmítli a to včetně neúspěšného Jiřího, který dodnes svého počínání lituje. Vyšel mu alespoň vztah s onou čtvrtou ženou, kvůli kterému přišel o všechny své nápadnice? Jak to vypadá, že Jirkovi došlo, že když jde o lásku, tak se musí začít řídit hlavně svým srdcem.

Petr je pořád s Kamilou a jak to vypadá, tak Petr plný dojmů nemá problémy se podělit s detaily jejich vztahu, kterým jim klape opravdu báječně.

Za tu Zuzana zůstala nakonec sama. Hassan se sice jevil jako skvělý partner, bohužel společně prožitý víkend jejich vztah nadobro rozvrátil a zničil. Nebo se jim přeci jenom podařilo veškeré chyby napravit? Přeci jenom Hassanovi práce na farmě opravdu šla a s venkovským prostředím se opravdu velmi rychle sžil. Jenže láska si prostě nedá poroučet.

Hodně zajímavý bude i příběh Pavla, který se musel opravdu hodně měnit a hodně snažit. Na druhou stranu velmi aktivní a milá Saša k němu opravdu pasuje, jako ten správný oheň, který potřebuje. Popohání ho dopředu a nutí něco dělat, což je jedině dobře!

U nejstaršího Josefa je jinak situace už poměrně klidná. Hned bylo jasné, že si s Libuškou padli do oka a že si opravdu mají co říci. Navíc jakmile odpadla divoká Katarína, tak konečně měli čas se opravdu a důkladně poznat. A nebo se nakonec přeci jenom projeví něco z občas trochu prchlivé Josefoci povahy?

Aktuální 13. díl pořadu Farmář hledá ženu z pátku 18. 4. 2014 tady máme pro vás pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Pojďte si s námi vychutnat další díl tohoto skvělého seriálu a reality show. Pevně věříme, že se vám i tento díl bude líbit a že vás dojmout mnohdy hodně strastiplné životní osudy a lásky našich farmářů. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu!

Hlas Česko Slovenska 26. března 2014 online ke shlédnutí

Zábavná hudební reality show Hlas Česko Slovenska pokračuje novým už 4. dílem vysílaným v premiéře 26. března 2014 na televizi Nova. Neváhejte ani chvilku a pojďte si ho s námi pustit. Určitě se u něj budete skvěle bavit. I dnešní kolo bude ve znamení castingů a výběrů naslepo. Podaří se hvězdné porotě ve složení Pepa Vojtek, Michal David, Majk Spirit a Marta Jandová s Dara Rolins vybrat ty pravé?!

Kdo má nejlepší hlas v Česku nebo na Slovensku v roce 2014. Možná už velmi brzy se na tuto zapeklitou otázku dozvíme odpověď. Máme tu totiž druhu řadu pořadu Hlas Československa a i pro tentokrát to opravdu bude lítý souboj na ostří nože. Někteří soutěžící jsou opravdu ochotní udělat téměř všechno a to jenom za tu šanci dostat se do některého z teamů našich hvězdných koučů.

Například krásná letuška Simona Novotná, která nyní žije v Bratislavě, slíbila za postup stojku na hlavě. Nebo vlastně neslíbila, ale moderátorovi se jí k tomu málem povedli ukecat. Každopádně i Simonu uvidíme v dalších dílech a to v teamu Pepi Vojtka.

Na Hlasu je skvělé, že v něm má opravdu šanci každý. Dobrým příkladem je například obtloustlá Pavlína Ďuriáčová. Ta sama vnímá svůj vzhled jako problém, jenže v Hlasu jde hlavně o zpěv a charisma, které ona rozhodně má. Michal David tak neváhat a vzal jí do svého teamu. Dokonce byl z Pavlíny doslova nadšený a určitě tak do ní vkládá i velké naděje na další postup.

Jenže tento díl Hlasu přinesl i první rozepře mezi porotci. Rušno bylo jak na dvojkřesle Marty Jandové a Dary Rolins, kdy Marta dokonce na chvíli demonstrativně utekla k Pepovi Vojtkovi. To je přitom opravdu docela vážné, protože obě dámy by se měli vždy a bez debat shodnout, aby nepoškozovali své svěřence. Do obou dam se pak velmi nevybíravě strefil i porotce Michal David, když se je snažil zesměšnit před jedním ze soutěžících, který si vybojoval postup.

Aktuální 4. díl Hlasu ČeskoSlovenska vysílaný ve středu 26. března 2014 je tady už pro vás připraven pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Neváhejte ani chvilku a tuto zajímavou epizodu si rozhodně pusťte. Určitě se u ní budete skvěle bavit. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu!

Farmář hledá ženu 21. března 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový díl pořadu Farmář hledá ženu z 21. března 2014. Naši farmáři prožijí se svými protějšky už pátý den. A opět to bude hodně zajímavé. Někdy si tento den vyloženě užijí, ale jinde se i pěkně zapotí u práce. Závěrečné vyřazování se však už kvapem blíží a tak všichni musí myslet i na něj. Podaří se nakonec najít našim hrdinům lásku po které tak touží?

Týden strávení na farmě se už pomalu blíží ke svému závěru. V dnešním díle seznamovací reality show Farmář hledá ženu se tak podíváme již na 5. den na farmách, který se na televizi Prima Family vysílal v pátek 21. března 2014. I v této epizodě nás čeká spousta dramatických a možná i hodně zajímavých situací. Naši farmáři už se svými protějšky zdárně sbližují a tak budeme svědky i prvního erotického jiskření.

Nepředbíhejme ale a pojďme se ve stručnosti podívat co se bude dít na jednotlivých farmách našich pravých českých zemědělců.

Začneme u Petra, který si pro své ženy připravil opravdu ryze chlapskou práci a to výměnu kola u traktoru. Petrovi ženy samozřejmě nemají moc zkušeností ani s výměnou kola u auta, natož u traktoru, kde je to samozřejmě daleko těžší a namáhavější. Jenže nevraživost obou dívek je nutí k tomu, aby předvedli co v nich je. Petrovi se toto chování moc nelíbí a proto na další práci pošle obě dvě dívky zvlášť. Katka dostala za úkol se postarat o zvířata ve chlévě a s Kamilou pracují na zahradě. Večer je pak na programu opravdu luxusní večeře s atmosférou, ale bohužel jenom pro jednu dívku.

farmar_hleda_zenu_1

U Zuzany naopak čeká na její dva zbylé muže opravdu klidný den. Chlapům se ve vyhřáté kuchyni spalo opravdu výborně. Možná až moc dobře, protože se jim ani nechce vstávat. A Zuzana pro ně vskutku nemá zrovna náročný program. Pojedou totiž na výlet až na místní dominantu horu Ještěd. No a večer zakončí společným opékáním buřtů u ohně. Pozornější diváci si také jistě všimnou stále větší náklonnosti Zuzky k Hassanovi.

U Pavla už je v podstatě rozhodnuto. To neznamená, že by tady ale byl klid, protože teď začne úřadovat Saša. To dobře ví, že Pavel není líný, jen potřebuje někoho, kdo by ho trošku popohnal. Vzbudí ho tak brzy ráno s příslibem dobré snídaně. Jenže pokud jí chce, tak si jí musí odpracovat. Pavel netuší, že Saša se rázem proměnila v generála, který pro něj má opravdu nekonečnou zásobu práci kolem zvířat, ale i na poli. Jenže teď má proč pracovat, tak se do toho všeho pustí s úsměvem.

farmar_hleda_zenu_2

U Josefa se tentokrát také nebude pracovat. Situace se pročistila odchodem Kataríny, takže se může relaxovat. Josef naplánoval další cyklovýlet. Jeho postarší dámy, jsou ale z toho značně konsternované, protože na tento druh pohybu už nejsou rozhodně zvyklé. Dokonce začnou podezřívat Pepu, že kdysi snad jezdíval cyklistické závody jako profesionál. Každopádně při nezávislém pohledu je jasné, že to až tak hrozné nebude.

Podobnou pohodičku přichystá pro své dvě zbylé dámy i Jiří. Ten si opravdu šplhne, protože je vezme na krátký výlet na motorce. No a potom se společně vrhnou do přípravy opravdu královského oběda. Jenže možná je to jenom pověstný klid před bouří, protože večer jim Jiří ukáže jedno možná pro ně dost šokující překvapení.

Snad jsme vás novým dílem pořadu Farmář hledá ženu z 21. března 2014 zaujali. Teď už vám nemůžeme doporučit nic jiného, než abyste si tuto nejnovější epizodu Farmáře přehráli pohodlně online. Na této stránce pro vás máme video, které si pustíte naprosto jednoduše pouhým jedním kliknutím. Tak neváhejte a ni chvilku a této šance rozhodně využijte. Přejeme vám romantickou podívanou s novým farmářem.

Pošta pro tebe 19. 3. 2014 online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet nový díl seriálu Pošta pro tebe. Oblíbený rodinný pořad jsme v premiéře vysílaný ve středu 19. března 2014 jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. I dnes na vás čekají tři smutné příběhy, které se pokusí náš pořad co nejvíce napravit. Podaří se dát dohromady křehké a poničené mezilidské vztahy?

A jaké příběhy tedy budete moci shlédnout v tomto dílu pořadu Pošty pro tebe?

Hrdinou prvního příběhu bude ještě kluk Martin. Měl celkem šťastné a normální dětství až na jednu věc a to, že nikdy nepoznal svého otce. Vztahy v rodině byly narušeny a tak vyrůstal naprosto bez něj jenom v péči maminky a obklopený sourozenci. Jenže otce člověk k životu potřebuje, což poznal i sám Martin a tak začal toužit poznat tohoto muže. Nechce od něj přitom peníze, hmotné statky nebo napravovat křivdy, které mezi sebou mají s jeho matkou, ale prostě jenom poznat tátu.

Druhý příběh bude patři paní Miroslavě. I ona problém s otcem, kterého sice poznala, ale moc času s ním nestrávila. Otec si totiž založil novou rodinu a odstěhoval se úplně jinám. Kvůli vzdálenosti tak ochabli i vzájemné vztahy, které zmizeli v nicotě. Po čase i sám tatínek zemřel. Jenže kvůli tomu, že si Miroslava nevybudovala pořádný vztah se svými novými sourozenci, tak jí nikdo nedal tuto zprávu ani vědět. Teď by ale chtěla situaci zlepšit a proto si své nové sourozence pozvala do Pošty pro tebe.

Poslední třetí příběh bude trochu netradiční, přesto neméně dojemný. Bude to příběh pana Josefa, kterého vážné nemoci připoutali na invalidní vozík. Jeho život ale rozradostňuje a usnadňuje fenka Bria. Pan Josef by chtěl povyprávět jejich dojemný příběh a veřejně tak své čtyřnohé společnici poděkovat.

Nový díl Pošty pro tebe z 19. 3. 2014 si můžete přehrát online. Přímo zde pro vás máme tento oblíbený televizní pořad zdarma ke shlédnutí.

Farmář hledá ženu 14. března 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí v pořadí už devátý díl pořadu Farmář hledá ženu, který se vysílal na Primě v pátek 14. března 2014. Dnes nás čeká už čtvrtý den na farmě. Situace na farmách se vyjasňuje a už se pomaličku začínají tvořit páry. Vydrží už ale tak až do konce pořadu a co potom? Podaří se čtveřici farmářů a jedné farmářce najít své skutečné životní lásky?

Dnes tady pro vás máme další pokračování oblíbené seznamovací reality show Farmář hledá ženu. Čtvrtá řada už se pomalu chýlí do svého finále. Aktuálně se na nás chystá už 9. díl Farmáře, který se v premiéře vysílal 14. března 2014. Co se ale bude dít v této epizodě? V první řadě nás čeká po dlouhé době zase vyřazování. Budou se rozdávat žluté slunečnice. Jedna nebo jeden z nápadníků budou muset jít z kola ven. Samozřejmě někde se vyřazování nedočkáme, protože farmářům zbyly jenom dva partneři. Někdo má ale pořád tři a tak bude muset učinit těžké rozhodnutí a po té, co se s jedním z nich za těch několik dní společného pobytu u něj doma sžil ho zase poslat zpátky domů.

Dnešní díl bude vyřazováním ovlivněn opravdu hodně, protože se samozřejmě nedá myslet na nic jiného, když vám hrozí konec vašich nadějí.

Lída se dozvěděla na Pavla opravdu zajímavé informace. Navíc se rozhodla, že si je nenechá jenom pro sebe, ale prozradí je i své souputnici a před samotným Pavlem. Pavla se sice vyřazování netýká, ale přesto ho čekají opravdu nečekané chvilky a rozhodování.

Mazák Jiří si užívá přítomnosti svého dámského harému maximálně jak jen to je možné. Na konečný verdikt nijak nepospíchá a tak se rozhodne, že vezme ženy ještě na jeden hezký výlet. A kam jinám, než do překrásné Telče, která je navíc tak blízko. Jirkovi ale nikdo do hlavy nevidí a bude tak zajímavé, jaké tedy on zvolí kritérium pro vyřazování.

Petr se s vyřazováním nijak nemazlí. Svou slunečnici dá hned na začátku dne, aby měl tuto svojí nepříjemnou  povinnost hned z krku. Tímto svým velmi přímočarým možná až trochu neomaleným způsobem dokonce dovede jednu dívku až k slzám. Která z nich to ale bude? Aby si pak zpříjemnili zbytek dne, tak pro zbylé dvě své nápadnice vymyslí Petr opravdu originální venkovskou zábavu – traktorové závody.

Nejstarší Josef na to jde také poměrně rozvážně a s vyřazováním nespěchá. Vymyslí si tak pro své nápadnice výlet na kolech do Nových Hradů. Jenže dámy stejně nemůžou myslet na nic jiného, než na nadcházející vyřazování a tak si tento výlet opravdu moc neužijí. Jak to ale bude s Josefovým vyřazováním?

Zuzka bude mít rozhodování jednoduché. Jeden z mužů jí totiž sám na žertovný dotaz odpoví, že už v dalším setrvávání v pořadu nestojí. Kdo to ale bude? Vždyť se všichni tři pánové docela činili, aby Zuzku zaujaly. Poznal snad některý z nich, že život na farmě není podle jeho gusta a nebo mu snad začala vadit samotná Zuzka?

Na všechny tyto otázky už se dozvíte odpovědi v novém pokračování seznamovací reality show Farmář hledá ženu z pátku 14. března 2014. Neváhejte tak ani chvilku a pusťte si tento díl online přímo na této naší stránce. Video jsme pro vás nachystali ve skvělé kvalitě pohodlně a zdarma ke shlédnutí.