StarDance 15. 10. 2016 online ke shlédnutí

Nový 2. díl pořadu StarDance VIII …když hvězdy tančí ze soboty 15. října 2016. S námi si můžete přehrát video s novou epizodou StarDance hezky pohodlně a zdarma. Oblíbená taneční a společenská show je tady už se svým osmým ročníkem, který odstartoval minulý týden. O titul nejlepšího tanečníka soutěží deset párů složených vždy z jedné zajímavé osobnosti a jednoho profesionálního tanečníka.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká online ke shlédnutí televizní pořad StarDance VIII …když hvězdy tančí. Opět to bude exkluzivní a velkolepá show. Pořad uvádí osvědčené duo Marek Eben a Tereza Kostková. Hudební složku si na svá bedra také vzalo už tradiční těleso – MoonDance Orchestra Martina Kunžáka. I letošní řada bude plná zábavy, krásných tanečních kreací a lekcí vybraného chování. StarDance přináší úžasnou příležitost poznat celebrity v rolích v jakých je doposud neznáme.

StarDance 15. 10. 2016 online ke shlédnutí přímo zde.

Nový StarDance 2. díl jsme si rozhodně nemohli nechat ujít. Právě proto jsme si je připravili na této webové stránce ke shlédnutí na pouhých pár kliknutí myši. Video s pořadem jsme pro vás nahráli přímo při jeho živém přenosu, abychom vám ho mohli nabídnout co možná nejdříve. Samozřejmostí je vysoká kvalita videa. Streamování je velmi jednoduché a stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek.

V letošním historicky už osmém ročníky StarDance VIII …když hvězdy tančí vystoupí následující slavné osobnosti: Anna K, Kristýna Leichtová, Jana Plodková, Olga Šípková, M. Bittnerová, Ladislav Vízek, Roman Zach, Ondřej Bank, Emanuel Ridi a Zdeněk Piškula. Jejich taneční partnery vám rádi představíme příště. Najdou se mezi nimi stálý matadoři StarDance stejně jako i úplně nový tanečníci.

A na jaké dva tance dnes přijde řada? Bude to jeden klasický a jeden latinsko-americký tanec. Z těch prvně jmenovaných to bude tango. Možná vás to překvapí, ale opravdu se tango řadí mezi klasiku. No a z latiny to bude svižná samba.

Shrnutí StarDance 15. 10. 2016

Nový StarDance 15. 10. 2016 bude jistě stát za to. Ostatně právě proto jsme si ho pro vás připravili online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a komfortně. Lehčí to opravdu být nemůže. Na nové pokračování StarDance se jistě už netrpělivě těšíte. Jak ukázal první díl, tak i letos to bude opravdu hodně zajímavá a zábavná show. Je sice škoda, že chybí bavič typu Lukáše Pavláska, ale o to víc má letošní díl sympaťáků jako třeba Romana Zacha, Emanuela Ridi nebo historicky nejmladšího účastníka Zdeňka Piškulu. Nový StarDance má zkrátka jiskru a vy byste si ho za žádnou cenu neměli nechat ujít!