Hodinový manžel (2014) online ke shlédnutí

Film Hodinový manžel online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a hlavně zdarma relativně novou ale povedenou českou komedii režiséra Tomáše Svobody. Čeká vás skvěle obsazený snímek o partě kamarádů, kteří jsou právě trochu na dně. Pro ně je to o to větší problém, protože jsou hráči vodního póla a k tomu prostě potřebují napuštěný bazén. Aby si na něj vydělali, tak se rozhodnou stát hodinovými manžely. Jak si jejich firma povede?

Pro všechny milovníky hezkých českých komedií tady máme jeden opravdu velmi povedený snímek. Takový, který se vám určitě bude hodně líbit a je to jenom dobře. Jedná se o film Hodinový manžel, který jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí. Je to film mladého režiséra Tomáše Svobody,  jenž si k němu napsal dokonce i sám scénář. Svoboda je mimo to také autorem filmů jako Jak se zbavit nevěsty nebo Manžel na hodinu.

Hodinový manžel online ke shlédnutí pro vás.

Velmi sympatické u tohoto snímku je i herecké obsazení, kam si pan režisér vybal jenom ty nejlepší české herce. Ústřední čtveřici ztvárnili  David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek a Lukáš Latinák. Kromě nich ale ve filmu uvidíme například i Jitku Čvančarovou, Zuzanu Norisovou, Evu Holubovou, Ninu Divíškovou, Lenku Vlasákovou nebo Simonu Babčákovou. Více podrobností si můžete přečíst sami na CSFD.cz.

O čem je příběh už jsme tak trochu nakousli. Ve zkratce je to o partě čtyř kamarádů, kteří se starají o bazén. Provozují ho, protože si oblíbili jeden opravdu netradiční sport a to je vodní pólo. Jenže podle hygieny starost o bazén nezvládají a tak jim jejich milované sportoviště zavře a vypustí. Co teď? Naše čtyři kamarády nenapadne nic lepšího, než si otevřít firmu hodinový manžel.

Jak už ale tušíte, tak s podnikáním nemají zrovna moc velké zkušenosti. A jejich zákaznice od nich očekávají celé spektrum různých služeb. To často vede více, než k humorným situacím a nedorozuměním. Naši hrdinové jsou ale odhodláni za svůj bazén položit skoro i život a tak se neváhají pouště i do těchto nebezpečných situací.

Shrnutí filmu Hodinový manžel

Hodinový manžel je opravdu skvělá komedie. Taková, která nadchne zajímavým příběhem, skvělým hereckým obsazením a především svým humorem. Není moc filmů, u kterých se člověk upřímně zasměje a přitom může říci, že ten film nebyl vyloženě hloupí. Režisérovi Tomáši Svobodovi se tento debut povedl a natočil opravdu hodně zajímavý film. My vám tento snímek můžeme nejenom doporučit, ale dokonce jsme pro vás film Hodinový manžel připravili online. S námi si ho můžete pustit přímo zde na této webové stránce a to opravdu jednoduše a online. Pojďte do toho hned teď!