Zázraky přírody 4. 7. 2015 – online ke shlédnutí

Oblíbený pořad Zázraky přírody z 4. července 2015 je tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Exkluzivně zde si můžete pustit další vydání tohoto oblíbeného zábavně soutěžního pořadu. A samozřejmě také vzdělávacího, protože o to v Zázracích přírody jde především. My jsme pro vás toto premiérové prázdninové vydání nahráli a nyní bychom se o něj chtěli podělit. U nás si ho můžete přehrát opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši.

Věříme, že pořad Zázraky případy od České televize asi není potřeba nějak blíže představovat. Ve zkratce se tedy jedná o zábavně soutěžní pořad, kde se ale nehraje o žádné věcné výhry, ale slavní a známý hosté soutěží o to, kdo z nich má nejvíce vědomostí. Čekají nás zábavné otázky, na které si můžete zkusit odpovědět třeba právě i vy.

Zázraky přírody 4. 7. 2015 - online ke shlédnutí pro vás!

Každý díl pořadu je přitom nejenom o otázkách, ale i zajímavých reportážích a dokonce i experimentech. Některé z nich si na vlastní kůži nezřídka kdy vyzkouší i naši moderátoři, což už je velmi zkušené duo Maroš Kramár a Vladimír Kořen.

A o co půjde dnes? Podíváme se na zoubek blízkým příbuzným lidí, tedy šimpanzům. Dále si vyzkoušíme chuťové pohárky a to i přítomných hostů ve studiu a moderátorů nevyjímaje. No a jak to tak bývá, tak nejzajímavějším pokusem bude rozhodně ten poslední.

Shrnutí filmu Zázraky přírody

Aby byl obrázek dnešního dílu kompletní, tak nám rovněž chybí seznam hostů – respektive soutěžících. Dnes to tedy budou herečka Sandra Pogodová, modelka, miss a moderátorka Diana Kobzanovou, hudebník a bavič František Ringo Čech a novinář a spisovatel Miloš Čermák. To je opravdu obstojná formace, která dokáže jistě zaujmout a pobavit.

Více už k tomu asi ani nemáme co dodat, prostě a jednoduše si pojďte pořad Zázraky přírody z 4. 7. 2015 pustit online a dobře se bavte! Video se soutěží pro vás máme online ve výborné kvalitě a zdarma.

Hlas Velké finále (18. 6. 2014) – přehrát přes internet

Hlas ČeskoSlovenka je tady se svým 4. finále, které je zároveň tím závěrečným. Je to tak, právě dnes nás čeká velkolepé rozuzlení, ve kterém se dozvíme, kdo je nejlepším zpěvákem současnosti. Diváci v Česku i na Slovensku už jsou natěšeni. Poslední díl Hlasu vysílaný v premiéře ve středu 18. června 2014 je tady. Buďte u toho i vy! Díky nám si tuto epizodu můžete pustit zdarma přes internet.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravil Velké finále Hlasu! Video jsme pro vás nahráli v přímém přenosu a ve skvělé kvalitě, takže si ho můžete pustit hned po skončení pořadu na pouhé jedno kliknutí. Pevně věříme, že tato nabídka pro vás bude opravdu lákavá a že jí tím pádem hned také využijete. Do finále Hlasu se probojovali celkem čtyři zpěváci, každý za jednoho z koučů, nyní se proti sobě postaví, abychom zjistili, kdo je ten skutečně nejlepší. O vítězi rozhodují hlasy diváků, které si musí budoucí celebrita tvrdě vydobýt!

Velké finále Hlasu z 18. 6. 2014

A co nás čeká o dnešní večer? Každý z finalistů zazpívá hned dvě písně a pak jako bonus i třetí song se svým koučem! To bude pořádná jízda. Prvním hrdinou bude Martin Císar z teamu Majka Spirita. Tento obtloustlý ale sympatický klučina zazpívá písničky od Palo Habery – Boli sme raz milovani nebo také Frankie Goes To Hollywood – Power Of Love. Druhou soutěžící na paškál bude Vendula Příhodová z teamu Michala Davida. Podmanivá hnědovláska zazpívá Alanah Myles – Black Velvet nebo jako druhou píseň Věra Špinarová – Jednoho dne se vrátíš. Jako třetí vám představíme ulítlou rockerku Lolu Hrůzovou z teamu stejně zapáleného rockera Pepy Vojtka. Lola si pro dnešní slavnostní večer vybrala Tina Turner – Golden Eye a jako druhou písničku hodně překvapivě Haničku Zagorovou. No a poslední finalistkou za team Dary Rolins a Marty Jandové bude Andrea Holá. Ta zazpívá píseň od kontroverzní vítězky letošní eurovize Conchita Wurst a pak ještě z českých Yvonne Přenosilovou.

Už jenom toto slibuje opravdu brilantní a zajímavou podívanou. Zkrátka něco u čeho rozhodně musíte na sto procent být i vy! Samozřejmě nás čeká i spousta překvapení, hostů, návratů největších legend letošní řady no a pak také i pohledů do zákulisí. Jestli si myslíte, že naši soutěžící nejsou nervózní, tak se opravdu pekelně pletete. Stres s Velkého gran finále Hlasu na ně opravdu hodně doléhá. Navíc i dnes se bude zpívat živě a mnozí si splní svůj sen, když si zazpívají se svým koučem. Všichni naši koučové jsou přitom zpěváky první kategorie, kteří dokážou vyprodat i velkou sportovní halu.

Nejlepší zpěváci v Česku a na Slovensku v roce 2014

Mnozí z našich hrdinů za sebou mají velké životní příběhy a Hlas je pro ně obrovskou šancí posunout se v životě dál. Dělat to co umí nejlépe a to je zpívat, bavit lidi a rozdávat radost. A to v dnešní době skutečně není málo a těch pár osobností, kdo to dokáže si zaslouží opravdu obrovský obdiv.

Ale dost slov o výherci Hlasu Česko-Slovenska 2014 budete rozhodovat i vy svými sms hlasy. Pro dnešek jsme my porota, přísná ale spravedlivá. Kdo tedy bude největší hvězdou Hlasu vysílaného v premiéře ve středu 18. června 2014?! Pojďte to zjistit s námi a přehrát si tak tento díl přes internet. Určitě nebudete ani vteřinku litovat, protože by se podle všeho mělo jednat o opravdu nesmírně zábavný a povedený díl.

Soutěž Hlas z 4. června 2014 – online ke shlédnutí

Pěvecká soutěž Hlas Česko-Slovenska je tady s novým finálovým dílem z 4. června 2014. Ano je to tak i vy si můžete tento důležitý díl pustit online. Máme pro vás video ve skvělé kvalitě a navíc s naprosto jednoduchým ovládáním na pouhé jedno kliknutí. Tak kdo by této unikátní možnost odolal! Dnes nás čeká napínavé 2. finále. V soutěži pokračuje už jenom pouhých 12 nejlepších zpěváků.

Populární soutěž Hlas Česko-Slovenska se dostává do své nejzajímavější fáze. Máme tady druhý ze čtyřech finálových večerů. Teamy čtyřech koučů: Majka Spirita, Pepy Vojtka, Michala David a Dary Rolins + Marty Jandové poměrně rychle řídnou. O tom kdo vypadne už ale rozhodují jenom sms hlasy diváků. Koučové tedy mohou naplno dělat to co umí nejlépe a to naučit své svěřence co možná nejvíc o hudební branži. Ostatně jsou to samí mladí a nadějní zpěváci, kteří se do toho snaží dát všechno, což je na jejich vystoupení vidět.

Každopádně finále se vysílají naživo a hned také dochází k psychicky náročnému vyřazování. Navíc v každém finále musí odpadnout hned čtyři soutěžící, což je opravdu mnoho. Ani ti nejlepší a nejoblíbenější si tak absolutně nemohou být jistí, jestli se jim podaří svou pozici obhájit i do budoucna. Zkrátka to nemají jednoduché a tak svým favoritům určitě držte palce.

Každopádně i dnes zazní naprosto skvělé písničky. Půjde o hity různých žánrů i z různých období, které nyní tedy uslyšíme v novém a velmi nadějném provedení mladých zpěváků. Dnes si tedy budeme moci například zazpívat společně s Simonou Gážikovou písničku Still loving you od kapely Scorpions, Vendula Příhodová zazpívá Stronger od Kelly Clarkson, Jana Rybníčková zase známý song Paradise City od skupiny Guns and Roses, Kristýna Mihalová si vystřihne písničku Oh so quiet od islanské zpěvačky Bjork. Samozřejmě nemůže chybět ani písnička od krále popu Michaela Jacksona, kterou zazpívá Martin Císar a bude to písnička The way you make me feel.

I dnes nás tedy čeká velkolepá show, která se protáhne na celý večer 4. června 2014. Pokud jste toto živé vysílaní nestihli a nebo prostě jste ho jenom kvůli jeho enormní délce nestihli dokoukat, tak zde jste na správné adrese, protože jenom pro vás jsme připravili 2. finále Hlasu ČeskoSlovenska online ke shlédnutí. Pojďte se s námi dobře bavit!

Přehrát online X Factor 25. 5. 2014 – Velké Finále

Oblíbená soutěž X Factor 2014 končí. Dnes nás čeká velké finále, ve kterém se konečně dozvíme jméno toho nejlepšího zpěváka. To všechno v X Factoru z neděle z 25. 5. 2014, který si můžete pustit zdarma přes internet přímo zde na této webové stránce. Pojďte se podívat na šest absolutně nejlepších zpěváků, jejich hlas a talent vás dostane do kolem. Tito soutěžící ale mají něco víc!

X Factor je skvělá a jedinečná show. Poprvé se vysílala na televizi Nova v roce 2008 a vyhrál ji legendární kamioňák Jiří Zonyga. Po dlouhých šesti letech se show vrací s novými a modernizovanými pravidly. Pro tentokrát tuto druhou řadu vysílala televize Prima Family. Společně jsme absolvovali mnoho náročných a zajímavých kol. Viděli jsme vystoupení mnoha set zpěváků. Některých naprosto skvělých, ale některých také velmi mizerných. Na začátků byly castingy, pak bootcamp, následoval Judge´s House a živé semifinálové přenosy.

Nyní je tady velké finále! To bude opět vysíláno živě v přímém přenosu. Zbývá posledních šest soutěžících, kteří se dozajista jako lvi poperou o to, aby se dostali co nejvýše, když už mají vítězství na dosah. A kdo vlastně jsou oni hrdinové, kteří mají tu unikátní možnost zapsat se do historie?

Společně uvidíme třeba Petera Bažíka, hezouna Tibora Gyurcsíka, příznivkyni funnky a jazzu stále vysmátou jmenujme Katarínu Ščevlíkovou, duo Claudia a Ricco a také dívčí skupinu JoyS, která sice dokáže zaujmout ale na jejichž hlavu se sneslo i poměrně dost kritiky. Zapomínat nesmíme ani na posledního Čecha v soutěži Matěje Vávru.

Systém velkého finále je dvoukolový. Není to skutečně nic složitého. Diváci posílají smsky svému favoritovi. Ty se sčítají a tři poslední, kteří jich mají nejméně jdou z kola ven. Aby následně bylo rozhodování ještě dramatičtější, tak se počítadla sms hlasů vynulují a jede se od znova. Tři nejlepší zpěváci soutěžící v lítém boji až do konce, kdy moderátor Martin Pyco Rausch vyhlásí vítěze. To bude opravdu památný moment o kterých vás nechceme připravit.

Zkrátka bude to show na kterou se musíte podívat. Pojďte si i vy zanotovat vaši oblíbenou písničku s těmito finalisty. Ti se budou snažit dát do toho ze sebe všechno. A jak to dopadne? To už uvidíte v novém X Factoru z 25. května 2014. Nebojte se a skvělá zábava už na vás čeká! Finále X Facotru exkluzivně online ke shlédnutí na této webové stránce.

Hlas ČeskoSlovenska 21. 5. 2014 online ke shlédnutí

Hudební soutěž Hlas ČeskoSlovenska pokračuje nový dílem z 21. 5. 2014. Právě tuto epizodu jsme pro vás připravil online ke shlédnutí. I dnes budou pokračovat semifinálová kola, které se jmenují K.O. duely. Soutěžící jednotlivých koučů proti sobě nastoupí tváří v tvář jako dva kovbojové na divokém západě a budou se snažit v ostrém duelu přezpívat svého soka. Postup čeká jen na jendoho!

Na této webové stránce na vás čeká online ke shlédnutí nový díl soutěže TV Nova Hlas. Kdopak se asi stane nejlepších zpěvákem v Čechách a na Slovensku? Finále už je blízko a moc dobře to vědí i soutěžící, kteří se na poslední chvíli snaží dohnat své hudební vzdělání a to takovým způsobem, aby ze sebe předvedli to absolutně nejlepší. Soutěžící, kteří jsou v teamech stejných koučů teď budou muset nastoupit proti sobě. Pro mnohé to bude velmi těžké, protože se staly třeba i přáteli nebo si za tu dobu společného tréninku přirostli alespoň trochu k srdci. Teď už na ně čeká jenom ring a vlastní písnička dle svého výběru. Právě s tou se pak budou tváří v tvář utkávat se svým soupeřem. To bude opravdu hodně zajímavé!

Smyslem K.O. kol je vyřadit polovinu soutěžících, abychom se konečně dostali do finále. Pro porotu / kouče ve složení Pepa Vojte, Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a nováček Majk Spirit to bude hodně těžké rozhodování, kterým si přesto musí projít.

Před živými finálovými koly už je to skutečně jenom poslední krůček a všichni cítí, že ho mají na dosah. Ve finále pak vystoupí čtyři nejlepší z každého teamu. Dohromady je tu tedy 16 míst. Už minulé duely ve kterých vystoupili mimo jiné: Vendula Příhodová vs. Miroslava Zuntová, Jana Rybníčková vs. Adam Urban, Veronika Strapková vs. Katarína Kamencová nebo třeba Viktor Holomek vs. Jakub Nesnídal bylo hodně zajímavé. A nejinak tomu bude jistě i dnes.

Snad se nám podařilo vás nalákat na druhé kolo semifinálových soubojů Hlasu Česko-Slovenska ze středy 21. května 2014. Tuto epizodu si můžete stáhnout naprosto pohodlně a zdarma přes internet na této webové stránce. Neváhejte ani chvilku a této šance využijte. Pojďte si pustit Hlas online přes internet. Určitě se budete dobře bavit!

Hlas 14. května 2014 – online ke shlédnutí

Hlas ČeskoSlovenska je tady s novým dílem. Čekají nás semifinálová kola, která se skládají z vyřazovacích duelů. V soutěži je třicetdva soutěžících, ale po středě 14. května 2014 jich budeme mít už jenom šestnáct. Ano je to tak, finálová šestnáctka už je na dosah. To jsou pro soutěžící obrovské nervy, protože každý se chce stát nejlepším Hlasem Česka Slovenska roku 2014.

Populární hudební soutěž televize Nova pokračuje další zbrusu novou epizodou. V dnešním díle se opět podíváme na vyřazovací K.O duely. Každý porotce/kouč má ve svém teamu ještě osm talentů a k tomu, abychom se dostali do finále, tak je potřeba tento počet zredukovat přesně na polovinu. A jak lépe to udělat, než v duelech. Dva zpěváci nastoupí přímo proti sobě a každý dostane šanci se předvést se svou oblíbenou písní. V těchto kolech tedy budou oba duelanti zpívat odlišnou píseň, což je největší rozdíl od předchozích duelů. Každopádně o tom kdo nastoupí proti komu budou opět rozhodovat samotní koučové. Pro mnohé to bude opravdu těžké rozhodnutí, protože si za tu dobu se soutěžícími vybudovali opravdový vztah.

Někdy to ale i pořádně skřípalo. Porotci totiž vybírali i skladby. No a nejvíc s tím měl problém Majk Spirit, jehož hodně individualističtí a vzpurní svěřenci jeho výběr odmítali. Například s takovou Lenkou Hrůzovou to opravdu nebylo zrovna moc jednoduché je dokopat k tomu, aby zpívala co měla. Osobně totiž preferuje jenom písničky v které věří. Nicméně se to povedlo a její vystoupení Lenka Hrůzová vs. Tomáš Sučik a Marek Lacko rozhodně stálo za to a patřilo k těm nejlepším v tomto kole.

Samozřejmě se dočkáme ale i dalších hodně zajímavých duelů. Tak třeba taková Veronika Strapková s písničkou It’s A Man’s World od Etty James bude opravdu úžasné vystoupení, jenž vám vyrazí dech.

Nový díl soutěže Hlas ČeskoSlovenska se semifinálovými K.O. koly vysílanými 14. května 2014 jsme pro vás nachystali pohodlně online ke shlédnutí. Všechno je a zůstane po celou dobu zdarma. Pojďte toho využít a pustit si tyto skvělé epizody s námi. Za nás už vám popřejeme jenom tu nejlepší možnou zábavu.

Přehrát online X Factor z 11. května 2014 (Zdarma!)

Přehrajte si zdarma přes internet 1. semifinále X Factoru 2014. Rozhodnutí o tom, kdo se stane nejlepších zpěvákem v Česku a na Slovensku je na dosah. Kdo má nejsilnější tajemný Faktor X, který dokáže okouzlit a zaujmout široké vrstvy lidí. V dnešním díle vystoupí zbývající TOP 8 soutěžících na živo. Ano je to tak, konečně uvidíme naše hrdiny v prestižních semifinálových kolech.

Právě jste zavítali na webovou stránku, kde pro vás máme nachystaný nejnovější díl hudební soutěže X Factor. Dnes nás čeká historicky první semifinále, kde se spolu na živo v přímém televizním přenosu střetnou ti nejlepší. Rozhodně se bude na co dívat. Každý z porotců se snažil do těchto kol poslat jenom ty nejlepší. Předchozí kolo „Judges house” navíc bylo opravdu náročné a snažilo se z našich soutěžící až na krev vytáhnout to nejlepší semifinále funguje na tom principu, že dva soutěžící, jenž obdrží nejméně hlasů budou bojovat o svou záchranu před porotci a jenom ti rozhodnou komu dají ještě jednu šanci a koho pošlou do propadliště dějin. K tomu, aby soutěžící nemusel absolvovat tento urputný souboj o vlastní kůži muže pomoci jediná věc a to jsou hlasy od fanoušků. Každý soutěžící má přidělené své vlastní telefoní číslo, na které je možné posílat smsky s hlasy.

Jednotlivý porotci se zároveň transformovali do role koučů, mentorů a rádců. Za uplynulý týden se každý svým svěřencům snažil ze sebe předat absolutně to nejlepší, protože jenom tak mají šanci se prosadit nejenom v X Factoru, ale i při své další sólové kariéře. Uspět ve velkém světě zkrátka není vůbec jednoduché.

Snad vás první ze tří semifinálových kol zaujalo. Rozhodně to bude hodně dramatická show plná zvratů. Každopádně to bude stát opravdu za to. Dnešní Faktor X měl svojí televizní premiéru v neděli 11. května 2014, u nás si ho však přehrajte z naprostou lehkostí online a to třeba právě hned teď a nebo prostě kdykoliv se vám to bude jenom hodit. Tak pojďte u toho ať jste i vy u zrodu nových hudebních legend české a slovenské hudební scény.

Nejchytřejší Čech 3. května 2014 – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí skvělá zábavná show Nejchytřejší Čech vysílaná Českou televizí v sobotu 3. května 2014. I dne na vás čeká opravdu velkolepá a zábavná show u kterého se budete perfektně bavit. Dnes nás čeká opět jedno ze čtyřech základních kol v nichž svou inteligenci a další schopnosti poměří hned šest soutěžících. Postupových míst do finále opravdu moc není, takže se budou muset snažit.

Na této webové stránce pro vás máme další pokračování zbrusu nové a originální soutěže nejchytřejší Čech vysílané v premiéře 3. 5. 2014. Do pořadu se přihlásili tisíce soutěžících, aby po náročných testech zůstalo jenom 24 těch nejlepších. A jedno je jisté! Mezi těmito lidmi se skrývá nejchytřejší Čech, který si navíc díky své inteligenci vyslouží nejenom úctu, ale jako výherce soutěže také jeden milion korun. A to už za to docela stojí předvést své schopnosti nemyslíte?

Vyhrát může kdokoliv. Je úplně jedno, jestli to bude strojní inženýrka v důchodu, prodavačka v supermarketu, květinář, dělník v továrně, ajťák, výpravčí anebo snad hasič? Každý dostane svou šanci ukázat co v něm skutečně je a co umí!

Aby to bylo spravedlivější, tak soutěži Nejchytřejší Čech nejde jenom o tu nejvyšší inteligenci nebo nejvíc nabyflovaných znalostí. To by místo soutěže mohli lidé jenom ukazovat výsledky svých IQ testů. Tady totiž půjde i o bystrost, pohotovost a logiku. Na regulérnost soutěže bude jako moderátor dohlížet Roman Šmucler, který může případnému výherci poskytnout i první pomoc, kdyby se mu zamotala hlava z výhry jeden milion korun. Zkrátka bude to stát za to!

Snad se nám podařilo vás nalákat a vy si nyní pustíte pořad Nejchytřejší Čech z 3. května 2014 pohodlně a zdarma online. Zkuste se také poměřit s těmi nejchytřejšími. Minimálně se u toho budete skvěle bavit!

Nejchytřejší Čech 3. díl (26. 4. 2014) – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí třetí díl nové originální soutěže Nejchytřejší Čech vysílané na České televizi v sobotu 26. dubna 2014. Máme tady třetí ze čtyřech základních kol. Další várka šesti soutěžících se pokusí poprat o to, kdo je nejchytřejší. V sázce je přitom opravdu mnoho, nejenom velmi prestižní titul, ale k němu také náležející odměna, která činí rovný milion korun.

Ano je to tak, přímo na této stránce si můžete pustit televizní pořad Nejchytřejší Čech. Tuto novou a nutno dodat, že i velmi povedenou soutěž jsme pro vás připravili zdarma. Vy si tak můžete 3. díl Nejchytřejšího Čecha z 26. dubna 2014 přehrát online přes internet. Skutečně tak jednoduché to je a nehledejte v tom nějaký háček.

Stejně jako minule tak i dnešním dílem bude provázet zkušení moderátor Roman Šmucler. No snad nebude jeho lékařské vzdělání potřeba a soutěžící ten obrovský tlak na své nervy vydrží. Ostatně to budou mít i trochu ulehčené o to, že v soutěži nejde vyloženě jenom o znalosti a inteligenci, ale jsou potřeba i další charakteristiky, které mají výjimeční lidé. A o čem to vlastně mluvíme? Tak třeba o bystrosti, pohotovosti a logice.

I dnes se v našem krásné studiu sejdou soutěžící z různých koutů České republiky, různých věkových skupin i povolání. Spojují je snad jenom jejich nadprůměrně schopnosti, díky kterým si ze zástupů tisíců lidí vybojovali své místo v televizním studiu. No neměli to skutečně vůbec jednoduché. Teď už ale musí jít všechno stranou a v potu televizní reflektorů budou muset předvést své vrcholné dovednosti, díky kterým jsou to co jsou.

Nejnovější vydání soutěžně zábavného pořadu Nejchytřejší Čech ze soboty 26. dubna 2014 si můžete přehrát na této naší webové stránce naprosto pohodlně a zdarma. Neváhejte tak ani chvilku a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se nebudete ani chvilku nudit. Za nás vám přejeme příjemně strávený večer nebo jakoukoliv jinou část dne, kdy si tento díl pustíte.

X Factor 20. dubna 2014 – online ke shlédnutí

Pusťte si nový díl X Factoru z 20. dubna 2014. Na této stránce pro vás máme aktuální vydání oblíbené show televize Nova X Factor, která se jako každý týden vysílala v neděli na obrazovkách televize Prima. Dnes na nás čeká hodně zajímavý, ale pro mnohé soutěžící doslova kritický díl. Dnešní epizoda se totiž jmenuje Bootcamp a jejím úkolem je za velmi krátký čas maximálně prověřit soutěžící.

Právě jste zavítali na stránku s novým dílem X Factoru z 20. dubna 2014. Ano je to tak, přímo zde pro vás online ke shlédnutí další pokračování oblíbeného hudebně soutěžícího pořadu. V dnešní epizodě čeká na porotu ve složení Celeste Buckingham, Ondřej Brzobohatý, Oto Klempíř a Sisa Lelkes Sklovska opravdu těžký úkol. Dalo by se říci, že možná největší záhul za celou dobu letošního X Factoru.

A lépe na tom nebudou ani naši soutěžící, které čekají doslova jatka. Dnes se totiž dostaví všichni postupující za základních kol, aby změřili své síly v takzvaném bootcampu. A ten spočívá v čem? Vlastně v úplně jednoduché věci, na začátku bude 104 soutěžící a na konci této epizody jich musí zbýt pouhých dvacet! Tak to je opravdu neuvěřitelný zápřah.

Mnoho soutěžících bude mít nervy úplně v kýblu a vydá ze sebe všechno, což je ostatně i podstatou bootcampu. Postupových míst je hodně málo, tak kdo chce uspět musí opravdu tvrdě bojovat. Porotci se budou naši soutěžící snažit dostat pod tlak, tím že budou zpívat písničky které naprosto neznají, stylově jim nesedí a času na učení se textů bude minimum. Zkrátka bude to hodně drsné a i když se soutěžící snažili připravit například tím, že studovali, jak probíhal bootcampy v minulých ročnících, tak na něco podobného se zkrátka rozumě připravit ani nejde!

U toho zkrátka musíte být. Čekají vás jedineční zpěváci a spousta emocí nad postupy do dalších kol, ale také smutné konce v soutěži. Zkrátka to bude stát za to a nový X Factor z 20. dubna 2014 si můžete pustit zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte a pojďte do toho s námi!