Film Andílek na nervy online

Česká komedie Andílek na nervy online pro vás. Přehrajte si přes internet tento opravdu povedený a zábavný film, u kterého se nebudete ani chvilku nudit. Takový je snímek Juraje Šajmoviče, který jsme pro vás přichystali online. Zábavná rodinná komedie o jedné nafintěné holce, která se bude muset přestěhovat na venkov. A to není zrovna prostředí, které by si mohla fashion blogerka zamilovat.

Pokud se rádi zasmějete u hezkého českého filmu, tak vám rozhodně můžeme doporučit snímek Andílek na nervy s originálním hereckým obsazením. Film měl premiéru v českých kinech 18. 6. 2015, ale od té doby už se vysílal i v televizi. Tím se ale vy nemusíte zaobírat, protože s námi si film přehrajete hezky pohodlně a jednoduše online. Video jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě a navíc si ho přehrajete opravdu jednoduše na pár kliknutí.

Film Andílek na nervy online pro vás.

Hlavní hrdinkou příběh je mladá Viktorie. Je to holka z města, která miluje nakupování a módu. Žije sama se svou maminkou a ta si jí opravdu hýčká. Viktorie si dokonce založila svůj fashion blog, na kterém sbírá lajky a nadšené návštěvníky. Do tohoto idylického života ale zasáhne smrt její maminky. Viktorie je tak postavena před nepříjemnou volbu. Buď se nastěhuje ke svému otci na venkov, kterého ani pořádně nezná a nebo půjde do dětského domova. Přirozeně si vybere tu první variantu.

Stěhování na venkov je pro Viktorii velký šok. A lidé kolem ní to ostatně mají stejně. Je to místo plné exotů, které vůbec nezajímá jak vypadají. Místo toho se věnují svým vidláckým zábavám jako je vysedávání v hospodě. To ostatně platí i pro Viktoriina tatínka. Alespoň toho se rozhodla jeho sestra změnit. Jenže to nebude vůbec nic jednoduchého.

Její otec pracuje jako veterinář a úspěšně odráží její pokusy o převýchovu. Situace se vyhrocuje a postupně se do ní zapojují i další obyvatelé vesnice. Hrozí tak, že to přeroste v daleko vetší střet, než se na první pohled zdá. To přiláká i pozornost sociální pracovnice. Když už to vypadá, že rodina bude rozdělena, tak k sobě všichni přeci jenom najdou cestu.

Andílek na nervy hodnocení

Andílek na nervy je pohodová a zábavná česká komedie. Je to film, který opravdu není moc vážný a sází hlavně na situační humor a zábavné postavy. Je to zajímavě obsazená komedie. Vždyť hlavní role ztvárnili například Pavel Řezníček, Anna Kadeřávková, Petra Černocká, Miroslav Vladyka, Linda Rybová nebo mladý hezounek Adam Mišík. Od tohoto filmu nečekejte nic světoborného, ale jinak vás Andílek na nervy pobaví opravdu solidně.

Hologram pro krále online a zdarma!

Film Hologram pro krále online ke zhlédnutí. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet snímek Hologram pro krále od německého režiséra Toma Tykwera. Je to působivý příběh o obchodníkovi, který se snaží prorazit v Saudské Arábii. Jenže to je pro obchod velmi specifická země. Nebyl by to ale Tom Hanks, kdyby se mu to nakonec v roli byznysmena Alana Claye nepodařilo.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Hologram pro krále. S námi si ho budete moci přehrát opravdu velmi pohodlně a zdarma přes internet. Celé je to vlastně jenom otázka pár kliknutí, protože jsem pro vás tento snímek, jenž měl premiéru 17. 11. 2016 připravili přímo zde. Náš inteligentní přehrávač se přizpůsobí prakticky jakémukoliv zařízení a navíc je velmi jednoduchý na ovládání.

Hologram pro krále online a zdarma!

Film vznikal v koprodukci hned pěti zemí a to: Velká Británie, Francie, Německa,  USA a Mexika. Za vším stojí německý režisér Tomas Tykwer, který k financování projektu využil dokonce i crowdfundingu na Kickstarteru. Jako předloha 98 minut dlouhého snímku posloužila kniha Dave Eggerse.

A o čem to celé je? Alan Clay je obchodník tělem i duší. Dokázal už vydělat spoustu peněz a o spoustu z nich také přišel. Teď by se rád vrátil na výsluní a proto musí uzavřít prvotřídní obchod. Co se od něj očekává?

Musí se vydat do Saudské Arábie a prodat tady supermoderní 3D hologramy přímo místnímu králi. Na první pohled to vypadá celkem jednoduše, protože Saudové o ně přímo projevili zájem. Jenže když dorazí Alan do Rijádu, tak zjišťuje, že to přeci jenom tak jednoduché nebude. Ze slíbené schůzky nic nebude. Tenhle stát je sžíraný byrokracii a bez dobrých kontaktů se nedostane vůbec nikam. To ale bude celkem problém, protože tu vůbec nikoho nezná.

Postupem času a po sérii karambolů ale přeci jenom Alan najde spojence. Jsou jimi upovídaný místní taxikář a krásné doktorka. Ti ho zasvětí do tajů místní kultury i to co má dělat. Najednou se všechno zlepší o sto procent. Bude to ale stačit k tomu, aby Alan udělal obchod svého života?

Hologram pro krále online hodnocení

Hologram pro krále je opravdu hezký film. Je to sice drama, ale má i své ryze komediální prvky. Je to prostě film ze života, kde se střídá to dobré a špatné. My jsme opravdu nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento snímek vám nabídnout online ke zhlédnutí. S námi si ho přehrajete opravdu pohodlně a navíc zdarma. Určitě moc dlouho neváhejte a pusťte si ho.

Příchozí film online

Sci-fi film Příchozí online ke zhlédnutí na této webové stránce. Pojďte si s námi přehrát pohodlně a zdarma nový film, který právě dobývá kina. Je to velmi napínavý a působivý mysteriózní, sci-fi, thriller kanadského režiséra Denise Villeneuva. Je to snímek, který vypráví příběh o přistání mimozemšťanů na naší planetě a o naší zoufalé snaze se s nimi dorozumět. Jaké mají příchozí vlastně úmysly?

Continue reading…

Film Tenkrát v ráji online

Nový český film Tenkrát v ráji online ke zhlédnutí. Velmi zajímavý a napínavý příběh horolezce Josefa Smítka, který byl průkopníkem tohoto sportu u nás. Rovný a férový chlap ale žil v době Protektorátu a tak se musel roky skrývat před tehdejší mocí. Nakonec byl chycen kvůli lásce. Ani po zatčení se však nesehnul a zůstal svůj za každou cenu, ačkoliv mu do obličeje mířili zbraní jeho někdejší přátelé.

Právě pro vás máme přichystaný nový a velmi zajímavý film Tenkrát v ráji. Je to po všech stránkách opravdu zajímavý snímek, o kterém se bude hodně dlouhou dobu ještě mluvit. Za filmem stojí hned dvojice režisérů a to Peter Pálka a Dan Krzywoň. Velmi zajímavé je i obsazení hlavní role, kterou získal profesionální jezdec na divoké vodě Vavřinec Hradílek. Stříbrný olympionik z OH v Londýně 2012 ve vodním slalomu. Svou první velkou filmovou roli ustál překvapivě dobře.

Film Tenkrát v ráji online zde.

Video s filme Tenkrát v ráji online už na vás čeká. Film měl premiéru v kinech 27. 10. 2016, ale na tomto webu si ho můžete přehrát opravdu kdykoliv. Celé je to naprosto jednoduché a zvládne to snad i malé dítě. Určitě budete potěšeni i velmi vysokou technickou kvalitou záznamu, které vám poskytne opravdu maximální filmový zážitek.

Příběh vznikl podle románu spisovatele Josefa Urbana, který napsal rovněž i scénář. Vypráví o počátcích českého horolezectví. Byla to odvážná doba pionýrů, kteří se jenom s minimálním vybavením, ale za to s obrovským nadšením vrhaly na všechny skály. Leckdy kolmé, až se tajil dech. Byla to doba první republika, která sálala pozitivní energií. Ve skalách bylo dokonce jedno, jestli je člověk Čech nebo Němec. Tady se všichni znali a přátelili se.

Jenže pak přišla temná doba protektorátu. Doba, které podobně volnomyšlenkářským lidem nepřála. Němci rukovali k bezpečnostním složkám nebo rovnou do armády. A Češi? Ti museli jít na nucené práce do Říše. Jenže legendární horolezec Josef Smítka do odmítl. Utekl do svých milovaných skal Hruboskalaska, kde se dlouhé roky skrýval.

Jenže pak přišla láska a s ní bohužel i prozrazení. Najednou se Josef ocitl před svými dávnými kamarády, kteří však už žijí úplně jinými životy.

Tenkrát v ráji online

Působivý český film Tenkrát v ráji online ke zhlédnutí přímo zde. Pojďte si ho přehrát s námi přes internet. Je to opravdu velmi povedený a napínavý film se skvělým příběhem. Takovým, ve kterém nechybí velká láska, zrada ani velké odhodlání. Je to film, který ukazuje co dělí normálního člověka a co hrdinu. Zaujme rovněž skvělé a originální herecké obsazení. Tento film vám musíme nejenom doporučit. Vy ho přímo musíte shlédnout!

Film Lichožrouti online

Lichožrouti online přímo zde. Zbrusu nový český animovaný 3D film už čeká jenom na vás. Po dlouhé době tady máme opravdu plnohodnotný a zajímavý animák, který stojí za to. Je to film podle krásného spisovatele Pavla Šruta, který už slavil velké úspěchy v knihkupectvích. Nyní ho do podoby celovečerního filmu předělala Galina Míklíková. Krásný výsledek vás překvapí.

Právě pro vás tady máme připravený ke zhlédnutí film Lichožrouti online. S námi si ho budete moci přehrát opravdu snadno a doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu úžasná příležitost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. My totiž pevně věříme, že tento příběh opravdu stojí za to a že se vám bude líbit od začátku až do konce. V kinech měl film premiéru 20. 10. 2016, což ale můžete hned hodit za hlavu. My jsme pro vás totiž tento film připravili online abyste si ho mohli vychutnat z pohodlí vašeho domova.

Film Lichožrouti online pro vás a vaše blízké.

Příběh filmu se točí kolem Lichožroutů. To jsou podivné ponožkové potvůrky, které žijí v blízkosti lidí a kradou jim jejich ponožky. Ale vždy jenom jednu z páru, protože by bylo proti jejich přesvědčení jim vzít obě dvě. Jedním z Lichožroutů je i veselý Hihlík, kterého vychovat jeho moudrý děd Lamora. Jenže je už příliš starý a tak musí poslat Hihlíka do světa.

Pošle ho k jeho strýci Padremu. Jenže to asi nebyla úplně ta nejlepší volba. Padre je padouch a se svými dvěma poťouchlými syna krade ponožky ve velkém. Hromadí je bez užitku a porušuje přitom veškeré lichožroutské zákony. K tomu donutí dokonce i Hihlíka. Jenže ten je v jádru dobrý, takže se mu to vůbec nezamlouvá. Jenže co je důležitější než rodina? A nešla by ta rodina alespoň troch polepšit? Po ničem jiném Hihlík netouží.

Čeká nás velké dobrodružství z kreslené moderní Prahy. Hihlík pozná nové přátele, ale najde si i své nepřátele. Chvílemi budeme cvakat zuby napětí, ale mnohem častěji se jistě hezky zasmějeme.

Lichožrouti online

Lichožrouti jsou opravdu hezkým animovaným filmem pro celou rodinu. Zaujmou propracovaným příběhem i jedinečnou atmosférou. Kupodivu i technické zpracování dopadla naprosto na jedničku. Výsledkem je tento krásný animovaný film, jenž vás bude jistě bavit od začátku až do konce. Film Lichožrouti online už tady čeká jenom na vás. Tak si ho určitě pusťte a hezky se bavte. My vám přejeme příjemně strávené chvíle s tímto filmem.

Film Doctor Strange online

Doctor Strange online pro vás. Máme pro vás ke zhlédnutí nový akční film vydavatelství Marvel. Nový superhrdina povstane, aby pomáhal lidem. Před tím ho ale čeká vlastní strastiplná cesta plná utrpení. Cesta která ukáže, že je možné vyléčit nevyléčitelné a dokonce ohýbat realitu. Nabušený americký fantasy snímek jsme pro vás přichystali online.

Exkluzivně a jenom zde máte tu jedinečnou možnost přehrát si film Doctor Strange. Snímek jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Příběh vypráví o Dr. Stephenu Strangovi, který je velmi úspěšným doktorem v těžkém oboru neurochirurgie. Je to opravdu uznávaný specialista vyhledávaný mnoha lidmi. Jednoho dne má ale těžkou autonehodu. Má těžká zranění a dokonce to vypadá, že už nikdy nebude moci používat ruce. Pro muže jeho formátu je to katastrofa.

Film Doctor Strange online přímo zde.

Strange nevěří žádné alternativní medicíně ani ničemu podobnému. Přeci jenom se ale vydá na pouť do jihovýchodní Asie. Zaujal ho příběh o chrámu Kamar-Taj, který je schopen navrátit zdraví komukoliv. Na místě zjistí, že je to pravda! Že skutečně může být uzdraven a dokonce v sobě objevit ještě další tajemné schopnosti.

Jenže to není celá pravda. Chrám Kamar-Taj zároveň slouží jako základna pro boj s temnými silami, které ohrožují Zemi více, než kdykoliv jinde. Doktor Strange tak stojí před těžkou volbou, zda se má vrátit ke svému běžnému životu a nebo se připojit k tomuto těžkému zápasu. Asi už tušíte, že se rozhodne jakmile ta otázka padne.

Na nás čeká velkolepý akční fantasy film, kde nebude nouze o velkolepé souboje a úžasné vizuální efekty. Studio Marvel ostatně podobné filmy umí a nenechá vás na pochybách ani pro tentokrát.

Doctor Strange online

Film Doctor Strange online je přímo zde na této stránce. Pojďte si ho pustit hned teď a uvidíte, že nebudete zklamáni. Je to snímek plný napětí a se skvělou atmosférou. Zaujme i skvělé herecké obsazení v čele s charizmatickým Britem Benedictem Cumberbatchem. Tenhle film má v sobě to nejlepší od Marvelu a zároveň se dokáže krásně vyhnout žánrovým klišé. Proto nemůžeme jinak a tento film vám musíme rozhodně doporučit. Pojďte si ho s námi přehrát hned teď a uvidíte, že se určitě nebudete ani vteřinu nudit.

Hodinový manžel (2014) online ke shlédnutí

Film Hodinový manžel online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a hlavně zdarma relativně novou ale povedenou českou komedii režiséra Tomáše Svobody. Čeká vás skvěle obsazený snímek o partě kamarádů, kteří jsou právě trochu na dně. Pro ně je to o to větší problém, protože jsou hráči vodního póla a k tomu prostě potřebují napuštěný bazén. Aby si na něj vydělali, tak se rozhodnou stát hodinovými manžely. Jak si jejich firma povede?

Pro všechny milovníky hezkých českých komedií tady máme jeden opravdu velmi povedený snímek. Takový, který se vám určitě bude hodně líbit a je to jenom dobře. Jedná se o film Hodinový manžel, který jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí. Je to film mladého režiséra Tomáše Svobody,  jenž si k němu napsal dokonce i sám scénář. Svoboda je mimo to také autorem filmů jako Jak se zbavit nevěsty nebo Manžel na hodinu.

Hodinový manžel online ke shlédnutí pro vás.

Velmi sympatické u tohoto snímku je i herecké obsazení, kam si pan režisér vybal jenom ty nejlepší české herce. Ústřední čtveřici ztvárnili  David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek a Lukáš Latinák. Kromě nich ale ve filmu uvidíme například i Jitku Čvančarovou, Zuzanu Norisovou, Evu Holubovou, Ninu Divíškovou, Lenku Vlasákovou nebo Simonu Babčákovou. Více podrobností si můžete přečíst sami na CSFD.cz.

O čem je příběh už jsme tak trochu nakousli. Ve zkratce je to o partě čtyř kamarádů, kteří se starají o bazén. Provozují ho, protože si oblíbili jeden opravdu netradiční sport a to je vodní pólo. Jenže podle hygieny starost o bazén nezvládají a tak jim jejich milované sportoviště zavře a vypustí. Co teď? Naše čtyři kamarády nenapadne nic lepšího, než si otevřít firmu hodinový manžel.

Jak už ale tušíte, tak s podnikáním nemají zrovna moc velké zkušenosti. A jejich zákaznice od nich očekávají celé spektrum různých služeb. To často vede více, než k humorným situacím a nedorozuměním. Naši hrdinové jsou ale odhodláni za svůj bazén položit skoro i život a tak se neváhají pouště i do těchto nebezpečných situací.

Shrnutí filmu Hodinový manžel

Hodinový manžel je opravdu skvělá komedie. Taková, která nadchne zajímavým příběhem, skvělým hereckým obsazením a především svým humorem. Není moc filmů, u kterých se člověk upřímně zasměje a přitom může říci, že ten film nebyl vyloženě hloupí. Režisérovi Tomáši Svobodovi se tento debut povedl a natočil opravdu hodně zajímavý film. My vám tento snímek můžeme nejenom doporučit, ale dokonce jsme pro vás film Hodinový manžel připravili online. S námi si ho můžete pustit přímo zde na této webové stránce a to opravdu jednoduše a online. Pojďte do toho hned teď!

Bezva ženská na krku – online ke shlédnutí

Film Bezva ženská na krku online a zdarma. Přehrajte si přes internet novou českou komedii. Zavede nás do časů letní pohody a zábavy. Snímek natočil režisér Tomáš Hoffman podle scénáře, který sám napsal společně s Jiřím Vejdělkem a Martinem Horským. Je to film o odvážné ženě, která se kvůli rozvodu rozhodně přestěhovat na vesnici.

Podzim už klepe na vrátka, což je ten absolutně nejlepší čas k tomu připomenout si léto. Vždyť u dobrého filmu přeci jenom ten čas utíká mnohem příjemněji. A to víme nejenom my, ale jistě i vy. Právě proto jsme pro vás nahráli nový český film Bezva ženská na krku. Natočil ho režisér Tomáš Hoffman, pro kterého to byl vlastně jeho debut. Jinak je to ale zkušený producent, jenž má na kontě úspěšné filmy jako Ženy v pokušení, Muži v naději nebo Nestyda.

Bezva ženská na krku online ke shlédnutí.

Film jsme pro vás nahráli v perfektní HD kvalitě. Čeká vás tak opravdu detailní obraz a křišťálově čistý zvuk. Po technické stránce prostě jenom to nejlepší. Náš streamovací přehrávač se navíc ovládá opravdu jednoduše, stačí jenom pár kliknutí myši a samozřejmě se přihlásit v horní části tohoto webu.

A o čem je příběh filmu? Hlavní hrdinkou je Eliška. Pohodová ženská lehce po čtyřicítce, která si žije pohodlným pražským životem. Stará se o domácnosti i svého manžela, kterého velmi miluje. Pavel je úspěšný podnikatel a nějak mu náklonnost jeho ženy už přestává stačit. Proto se rozhodl rozvést. Eliška je smutná, ale v rámci možností to bere sportovně. Navíc je to příležitost postavit se na vlastní nohy a začít znova.

Její cesty vedou do zapadlé středočeské vesnice. Tady dostala místo učitelky na základní škole i s bytem. Jak se ale brzy ukáže, tak to celé není zase až tak jednoduché. Největší problém je Elišky spolubydlící. Tím  je jistý pan Božíček. Místní nerudný hrobník, který má velmi špatnou zkušenost se ženami. Společné bydlení tak své nové spolubydlící pěkně osladí. A to přestože se Elišce líbí, protože je to jinak pohledný chlap v jejím věku. Ale takový hulvát. To by asi nešlo nebo snad ano?

Shrnutí filmu Bezva ženská na krku

Nová česká komedie režiséra Tomáše Hoffmana. Máte rádi zábavu? Pokud ano, tak to byste rozhodně neměli minout film Bezva ženská na krku. Nová česká komedie se může pochlubit skvělých hereckým obsazením v čele s Ondřejem Vetchým, Petrou Hřebíčkovou, Václavem Postráneckým, Miroslavem Táborským nebo Jiřím Langmajerem. K tomu přidává romantické kulisy vesnice a zajímavý příběh. Tenhle film má všechno a zároveň se opravdu povedl. Pokud  hledáte povedený snímek k odreagování, tak si rozhodně vyberte tento film. Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravili online přímo zde na této webové stránce. Užijte si ho od začátku až do konce.

Film Dítě Bridget Jonesové – online ke shlédnutí

Nová komedie Dítě Bridget Jonesové online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet novou americkou komedii, která je už třetím pokračováním legendárního příběhu. Film jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce, abyste si ho mohli pustit naprosto jednoduše a kdykoliv.

Skvělá americká komedie Deník Bridget Jonesové se vrací po dlouhých patnácti letech se svým třetím pokračováním. Tentokrát se nám ale Reneé Zellweger ukáže ve snímku Dítě Bridget Jonesové. Působivou a hlavně nesmírně zábavnou americkou komedii natočila britská režisérka Sharon Maguire podle knihy spisovatelky Helen Fielding. Tyto dvě jména má společný první i tento zatím poslední díl. A vězte, že vás čeká zábava, u které se budete skvěle bavit, ale dost možná ukápne i slzička.

Film Dítě Bridget Jonesové - online ke shlédnutí.

Film Dítě Bridget Jonesové měl premiéru v českých kinech 15. Září 2016 a přináší nám 123 minut zábavy. Vy však rozhodně nemusíte běžet do nejbližšího kina. My jsme pro vás totiž tento snímek nahráli a přichystali přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho tak přehrajete opravdu pohodlně a navíc úplně zdarma. O výborné kvalitě se snad ani nemusíte zmiňovat.

A jaké trampoty čekají na sympatickou, ale jinak normální ženskou Bridget Jonesovou tentokrát? Stále je tak nějak sama, i když tím myslíme jenom bez chlapa. Jinak je obklopena spoustou kamarádek, kolegů a vlastně i milenců. Od minule si trochu polepšila v sebevědomí, i když je to stále hlavně obyčejná ženská se svými všedními starostmi.

Svou neutěšenou situaci se ale stále snaží házet za hlavu. Návštěva jednoho hudebního festivalu jí ale převrátí život naruby. Nejenom, že se královsky baví, ale dokonce tady potká pohledného kluka, se kterým se jenom tak vyspí. Mohl by to být krásný románek na jednu noc, ale…

Druhý den potká svou dávnou lásku právníka Marka Darcyho. A k jejímu překvapení to i mezi nimi stále jiskří. I s ním tak nakonec skončí v posteli. Jak ale brzy zjistí, tak je těhotná. To je značný problém, jelikož vůbec netuší, kdo je otcem. Její cynická gynekoložka jí navíc s její novou situaci zrovna moc nepomáhá. Oba dva pánové se navíc k otcovství hlásí víc než nadšeně. Jak Bridget tuto zamotanou situaci vyřeší?

Shrnutí filmu Dítě Bridget Jonesové

Dítě Bridget Jonesové je povedená a zábavná komedie se vším všudy. Je to film, u kterého se člověk opravdu nenudí. Je takovým zvláštním způsobem osobní, že člověka prostě dokáže vtáhnout do děje. Reneé Zellweger je v hlavní roli opět skvělá a tento film se nám prostě nemůže jinak, než líbit. A určitě zaujme i vás. Právě proto jsme ho přichystali na těchto webových stránkách, abyste si ho mohli přehrát opravdu jednoduše a pohodlně. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Přehrát film Svatá čtveřice (2012) online

Český film Svatá čtveřice online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát originální snímek režiséra Jana Hřebejka podle scénáře spisovatele Michala Viewegha. Je to poslední velkopášný film, který Viewegh stvořit před svým velkým pádem. Dekadence a erotika je zde tak na maximu. Ve zkratce je to příběh dvou manželských párů, které už se v posteli nudí a tak chtějí zkusit vzájemnou výměnu. A aby to bylo zajímavější, tak se to celé odehrává v Karibiku.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí českou komedie Svatá čtveřice, kterou si můžete pustit přímo zde naprosto pohodlně a zdarma online. Video s filmem jsme pro vás připravili v opravdu skvělé kvalitě a celé přehrávání je u nás opravdu maximálně jednoduché a pohodlné. Film měl premiéru v českých kinech 23. srpna 2012. Nyní už ale k tomu, o čem to celé vlastně je.

Film Svatá čtveřice (2012) online ke shlédnutí.

Hlavní hrdinové Svaté čtveřice jsou dva kolegové elektrikáři Ondra a Vítek. Jsou to dva opravdu šikovní pražští řemeslníci, kteří jsou vyhlášeni široko daleko. Díky tomu také dostanou právě oni dva nabídku na hodně zajímavou práci na karibském ostrově. Tropická bouře zde zničila elektrické vedení a teď je potřeba hodně zkušených rukou, aby se to dalo do pořádku.

Celá situace je o to zajímavější, že Ondra s Vítkem jsou kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a jejich rodiny žijí v naprosté harmonii. Jejich manželky, Dita a Marie si rozumí a stejně tak Ondrovi dospívající synové chodí s Vítkovými dospívajícími dcerami. Do Karibiku mají jet navíc právě i manželky. Jediné co oba dva páry už trochu štve je stereotyp v ložnici. Že by návštěva tropického ráje byla příležitostí všechno změnit a vyzkoušet něco úplně nového?

Shrnutí filmu Svatá čtveřice

To už uvidíte ve filmu Svatá čtveřice (2013), který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Film jsme pro vás přichystali ve výborné kvalitě a vy si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Využijte této jedinečné šance a pojďte do toho s námi.