Film Dítě Bridget Jonesové – online ke shlédnutí

Nová komedie Dítě Bridget Jonesové online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet novou americkou komedii, která je už třetím pokračováním legendárního příběhu. Film jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce, abyste si ho mohli pustit naprosto jednoduše a kdykoliv.

Skvělá americká komedie Deník Bridget Jonesové se vrací po dlouhých patnácti letech se svým třetím pokračováním. Tentokrát se nám ale Reneé Zellweger ukáže ve snímku Dítě Bridget Jonesové. Působivou a hlavně nesmírně zábavnou americkou komedii natočila britská režisérka Sharon Maguire podle knihy spisovatelky Helen Fielding. Tyto dvě jména má společný první i tento zatím poslední díl. A vězte, že vás čeká zábava, u které se budete skvěle bavit, ale dost možná ukápne i slzička.

Film Dítě Bridget Jonesové - online ke shlédnutí.

Film Dítě Bridget Jonesové měl premiéru v českých kinech 15. Září 2016 a přináší nám 123 minut zábavy. Vy však rozhodně nemusíte běžet do nejbližšího kina. My jsme pro vás totiž tento snímek nahráli a přichystali přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho tak přehrajete opravdu pohodlně a navíc úplně zdarma. O výborné kvalitě se snad ani nemusíte zmiňovat.

A jaké trampoty čekají na sympatickou, ale jinak normální ženskou Bridget Jonesovou tentokrát? Stále je tak nějak sama, i když tím myslíme jenom bez chlapa. Jinak je obklopena spoustou kamarádek, kolegů a vlastně i milenců. Od minule si trochu polepšila v sebevědomí, i když je to stále hlavně obyčejná ženská se svými všedními starostmi.

Svou neutěšenou situaci se ale stále snaží házet za hlavu. Návštěva jednoho hudebního festivalu jí ale převrátí život naruby. Nejenom, že se královsky baví, ale dokonce tady potká pohledného kluka, se kterým se jenom tak vyspí. Mohl by to být krásný románek na jednu noc, ale…

Druhý den potká svou dávnou lásku právníka Marka Darcyho. A k jejímu překvapení to i mezi nimi stále jiskří. I s ním tak nakonec skončí v posteli. Jak ale brzy zjistí, tak je těhotná. To je značný problém, jelikož vůbec netuší, kdo je otcem. Její cynická gynekoložka jí navíc s její novou situaci zrovna moc nepomáhá. Oba dva pánové se navíc k otcovství hlásí víc než nadšeně. Jak Bridget tuto zamotanou situaci vyřeší?

Shrnutí filmu Dítě Bridget Jonesové

Dítě Bridget Jonesové je povedená a zábavná komedie se vším všudy. Je to film, u kterého se člověk opravdu nenudí. Je takovým zvláštním způsobem osobní, že člověka prostě dokáže vtáhnout do děje. Reneé Zellweger je v hlavní roli opět skvělá a tento film se nám prostě nemůže jinak, než líbit. A určitě zaujme i vás. Právě proto jsme ho přichystali na těchto webových stránkách, abyste si ho mohli přehrát opravdu jednoduše a pohodlně. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!