Film Lichožrouti online

Lichožrouti online přímo zde. Zbrusu nový český animovaný 3D film už čeká jenom na vás. Po dlouhé době tady máme opravdu plnohodnotný a zajímavý animák, který stojí za to. Je to film podle krásného spisovatele Pavla Šruta, který už slavil velké úspěchy v knihkupectvích. Nyní ho do podoby celovečerního filmu předělala Galina Míklíková. Krásný výsledek vás překvapí.

Právě pro vás tady máme připravený ke zhlédnutí film Lichožrouti online. S námi si ho budete moci přehrát opravdu snadno a doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu úžasná příležitost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. My totiž pevně věříme, že tento příběh opravdu stojí za to a že se vám bude líbit od začátku až do konce. V kinech měl film premiéru 20. 10. 2016, což ale můžete hned hodit za hlavu. My jsme pro vás totiž tento film připravili online abyste si ho mohli vychutnat z pohodlí vašeho domova.

Film Lichožrouti online pro vás a vaše blízké.

Příběh filmu se točí kolem Lichožroutů. To jsou podivné ponožkové potvůrky, které žijí v blízkosti lidí a kradou jim jejich ponožky. Ale vždy jenom jednu z páru, protože by bylo proti jejich přesvědčení jim vzít obě dvě. Jedním z Lichožroutů je i veselý Hihlík, kterého vychovat jeho moudrý děd Lamora. Jenže je už příliš starý a tak musí poslat Hihlíka do světa.

Pošle ho k jeho strýci Padremu. Jenže to asi nebyla úplně ta nejlepší volba. Padre je padouch a se svými dvěma poťouchlými syna krade ponožky ve velkém. Hromadí je bez užitku a porušuje přitom veškeré lichožroutské zákony. K tomu donutí dokonce i Hihlíka. Jenže ten je v jádru dobrý, takže se mu to vůbec nezamlouvá. Jenže co je důležitější než rodina? A nešla by ta rodina alespoň troch polepšit? Po ničem jiném Hihlík netouží.

Čeká nás velké dobrodružství z kreslené moderní Prahy. Hihlík pozná nové přátele, ale najde si i své nepřátele. Chvílemi budeme cvakat zuby napětí, ale mnohem častěji se jistě hezky zasmějeme.

Lichožrouti online

Lichožrouti jsou opravdu hezkým animovaným filmem pro celou rodinu. Zaujmou propracovaným příběhem i jedinečnou atmosférou. Kupodivu i technické zpracování dopadla naprosto na jedničku. Výsledkem je tento krásný animovaný film, jenž vás bude jistě bavit od začátku až do konce. Film Lichožrouti online už tady čeká jenom na vás. Tak si ho určitě pusťte a hezky se bavte. My vám přejeme příjemně strávené chvíle s tímto filmem.