Příchozí film online

Sci-fi film Příchozí online ke zhlédnutí na této webové stránce. Pojďte si s námi přehrát pohodlně a zdarma nový film, který právě dobývá kina. Je to velmi napínavý a působivý mysteriózní, sci-fi, thriller kanadského režiséra Denise Villeneuva. Je to snímek, který vypráví příběh o přistání mimozemšťanů na naší planetě a o naší zoufalé snaze se s nimi dorozumět. Jaké mají příchozí vlastně úmysly?

Máte rádi kvalitní sci-fi filmy? Pokud ano, tak vám určitě neunikl ani film Příchozí, který právě dobývá česká kina. Hned první týden pro premiéře se stal dokonce nejnavštěvovanějším filmem, což je u tohoto žánru celkem neobvyklé a svědčí to o jeho velkých kvalitách. Film měl premiéru už 10. 11. 2016, ale to vy nemusíte ani v tom nejmenším řešit. S námi si ho přehrajete pohodlně doslova na pár kliknutí.

Film Příchozí online a zdarma!

Za filmem stojí zkušený kanadský režisér Denis Villeneuve. Scénář mu pak napsal  Eric Heisserer. Za kamerou neuvidíme skvělou práci Bradforda Younga a o hudbu se postaral Jóhann Jóhannsson. Herecké obsazení tvoří spíše méně známý, ale i tak kvalitní herci jako například: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg, Tzi Ma, Mark O’Brien, Joe Cobden nebo Russell Yuen.

Nyní už ale k tomu hlavnímu a to je bezesporu příběh filmu Příchozí. Všechno se stane rychle a nečekaně. Po celé zemi přistane několik desítek válcovitých objektů, které se vznášejí těsně na krajinou. Není pochyb o tom, že jsou to zástupci mimozemské civilizace. Jenže se nic neděje. Lodě stále stojí na místě. Jenom vysílají podivné signály. Takové, kterým není nikdo schopný porozumět a je vůbec otázkou, zda se snaží komunikovat.

To bude muset rozluštit lingvistka Louise Banksová, která se specializuje na překlady. Doposud jenom učila na univerzitě. Teď před ní stojí jeden z nejtěžších úkolů, před kterým kdy lidstvo stálo. Na její práci závisí mnohé. Už jenom přítomnost tajemných příchozích vzbuzuje paniku a nedůvěru. Mnozí by chtěli dokonce zaútočit jako první, ale to by mohlo mít opravdu katastrofální následky. Louise je ale velmi schopná žena a přes náročnou práci se pomalu krok po kroku dostává k řešení.

Film Příchozí hodnocení

Příchozí je opravdu kvalitní sci-fi. Takový, kterému nechybí napínavý příběh, velkolepé zpracování, ale co je hlavní je realičnost. Skutečně si dovedu představit, že nějak takto by to mohlo vypadat, kdyby na Zemi přistáli mimozemšťané a my se s nimi snažili navázat komunikaci. Pravděpodobně by to nebylo nic jednoduché. Tenhle film je napínavý a má šťávu. Režisérovi Denisovi Villeneuvovi musíme jednoznačně poděkovat. A vy si tento snímek přehrajte online!