Přehrát film Svatá čtveřice (2012) online

Český film Svatá čtveřice online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát originální snímek režiséra Jana Hřebejka podle scénáře spisovatele Michala Viewegha. Je to poslední velkopášný film, který Viewegh stvořit před svým velkým pádem. Dekadence a erotika je zde tak na maximu. Ve zkratce je to příběh dvou manželských párů, které už se v posteli nudí a tak chtějí zkusit vzájemnou výměnu. A aby to bylo zajímavější, tak se to celé odehrává v Karibiku.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí českou komedie Svatá čtveřice, kterou si můžete pustit přímo zde naprosto pohodlně a zdarma online. Video s filmem jsme pro vás připravili v opravdu skvělé kvalitě a celé přehrávání je u nás opravdu maximálně jednoduché a pohodlné. Film měl premiéru v českých kinech 23. srpna 2012. Nyní už ale k tomu, o čem to celé vlastně je.

Film Svatá čtveřice (2012) online ke shlédnutí.

Hlavní hrdinové Svaté čtveřice jsou dva kolegové elektrikáři Ondra a Vítek. Jsou to dva opravdu šikovní pražští řemeslníci, kteří jsou vyhlášeni široko daleko. Díky tomu také dostanou právě oni dva nabídku na hodně zajímavou práci na karibském ostrově. Tropická bouře zde zničila elektrické vedení a teď je potřeba hodně zkušených rukou, aby se to dalo do pořádku.

Celá situace je o to zajímavější, že Ondra s Vítkem jsou kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a jejich rodiny žijí v naprosté harmonii. Jejich manželky, Dita a Marie si rozumí a stejně tak Ondrovi dospívající synové chodí s Vítkovými dospívajícími dcerami. Do Karibiku mají jet navíc právě i manželky. Jediné co oba dva páry už trochu štve je stereotyp v ložnici. Že by návštěva tropického ráje byla příležitostí všechno změnit a vyzkoušet něco úplně nového?

Shrnutí filmu Svatá čtveřice

To už uvidíte ve filmu Svatá čtveřice (2013), který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Film jsme pro vás přichystali ve výborné kvalitě a vy si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Využijte této jedinečné šance a pojďte do toho s námi.