Mordparta 8. díl online ke shlédnutí

Seriál Mordparta 8. díl online ke shlédnutí pro vás. Nový krimi seriál televize Prima s Jiřím Bartoškou v hlavní roli je tady s další premiérovou epizodou. Ta měla premiéru v neděli 16. října 2016 v hlavním vysílacím čase. Vy si jí však s námi můžete pustit opravdu jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu zajímavá možnost, kterou byste rozhodně měli využít. Tentokrát se bude řešit vraždy právničky spojené s Mordpartou.

Máte rádi kvalitní české seriálu? Pokud ano, tak jste si určitě nenechali ujít ani zbrusu novou kriminálku Mordparta tv Prima, která odstartovala o letošní podzim. My tady pro vás máme její aktuální osmý díl, jenž si s námi můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Půjde do toho?

Mordparta 8. díl online ke shlédnutí.

Video se seriálem Modrparta 8. díl už na vás čeká online ke shlédnutí přímo zde. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, jenž byste rozhodně měli využít. V dnešním dílu totiž půjde o opravdu velmi napínavý a tajemný případ. A to nám věřte, že je rozhodně o co stát.

Všechno se odehraje za temného sychravého počasí. Podzim řádí nejenom venku, ale také v seriálu Mordparta. Statný muž před sebou vede ženu. Donutí jí kleknout si a pak jí jedním výstřelem proženu kulku hlavou. Zbraň pohodí hned vedle ní. Obětí se stala právnička Eva Mykotič.

Případ řeší Nadporučík Radačinský, jenž to opravdu nemá lehká. Jediným a hlavním podezřelým je Marek Vokuš, který je manžel Nadi. V zájmu vyšetřování si tak musí Naďa vzít povinou dovolenou.

Je to poslední díl celé série a tak je potřeba vyřešit nejenom tento případ, ale také vyšetřování Michala. Pavel zase řeší útok exmanželky. A Karel? Ten se musí úplně rozhodnout, kam bude dál v životě směřovat. Příběh seriálu Mordparta se uzavírá a nás čeká opravdu zajímavá epizoda, jenž si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Shrnutí seriálu Mordparta 8. díl

Mordparta 8. díl online ke shlédnutí pro vás. Poslední díl krimi seriálu Mordparta televize Prima je tady. Opět jde o velmi zajímavou epizodu plnou napětí a drsných momentů. Seriál vždycky sázel na temnou atmosféru, kterou se mu daří vytvořit i v tomto posledním dílu. Jiří Bartoška, Vojta Kotek i další herci byly opět skvělý. Příběh seriálu se uzavírá a je to škoda. Tuhle poslední příležitost byste si tak rozhodně neměli nechat proklouznout mezi prsty. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!