Show Jana Krause poslední díl – Jiří Brady

Nový aktuální díl show jana krause. Máme pro vás poslední díl oblíbené talk show. Tentokrát s Jiřím Bradym, Danielem Hermanem, Annou K. a Romanem Štabrňákem. Jedná se o onen vysoce kontroverzní díl, jenž se televize Prima raději rozhodla stáhnout a v celém znění se ho nechystá vysílat.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme exkluzivně ke shlédnutí poslední díl show Jana Krause. Tedy poslední neodvysílaný díl tohoto pořadu. I když je vlastně dost možná, že to bude poslední epizoda celé show vůbec. Epizoda měla mít premiéru ve středu 26. října 2016 v pravidelný čas určený Krausově show. TV Prima se ale rozhodla pořad neodvysílat, čím vyvolala velkou veřejnou debatu a rovněž nemalou dávku emocí.

Show Jana Krause poslední díl.

O emoce jde v případu Jiřího Bradyho především. Tento přeživší holocaustu měl dostat vyznamenání od Miloše Zemana, k čemuž nakonec nedošlo. Obě strany se obviňují ze lží a rozhodli se státní svátek 28. Října slavit po svém. Na čí straně je pravda snad není možné říci, protože diskuze ohledně tématu se v poslední době opravdu vyhrotila.

A svůj olej do ohně přidává i Jan Kraus, jenž přišel s otevřenou manifestací. Už na první pohled musí být každému jasné, že toto opravdu není běžná epizoda téhle talkshow. A to říkáme s vědomým, že nechceme nadržovat ani jedné straně. Nevíme zda má pravdu TV Prima zastoupená provozním ředitelem Vladimírem Pořízkem a nebo Jan Kraus.

Kontroverzní rozhovor s Jiřím Bradym a Daielem Hermanem.

My se spokojíme s prostým popisem děje. Jan Kraus si do této epizody pozval celou řadu osobností, která je spojená s Václavem Havlem a spíše pravicovou politickou scénou. Jako napříkla Jan Ruml, Michal Kocáb či Táňa Fisherová. Na začátku pořadu si všichni stoupli na jeviště a každý přidal svých pár vět k této velké kauze posledních dnů. Samozřejmě se kritizoval především Miloš Zeman, což je asi už ze složení publika celkem pochopitelné.

Televizi Prima tento díl pak přidal už jako nepřiměřená politická agitace a proto se ho rozhodl stáhnout ze svého vysílání.

Show Jana Krause poslední díl

Vy si ale budete moci udělat svůj vlastní názor. Tuto epizodu jsme pro vás totiž připravili online ke shlédnutí. Poslední díl show Jana Krause si s námi můžete přehrát opravdu jednoduše a pohodlně přes internet včetně inkriminovaného rozhovoru Jiřího Bradyho a Daniela Hermana. Pevně věříme, že tento díl nebude poslední. Ať už si o Janu Krausovi myslíte cokoliv, tak je pravda, že své řemeslo opravdu dělat umí a jeho show baví.